SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Evren Turhan, Galatasaray’ın transfer gündemini açıkladı!

FUTBOL | 18.07.2020 18:39

Asist Analiz yorumcusu Evren Turhan, Damlaya Damlaya Gol Olur programında Galatasaray’ın transfer operasyonuna yönelik ipuçları verdi.

Evren Turhan, Galatasaray’ın transfer gündemini açıkladı!

Asist Analiz ekranlarında her cumartesi günü canlı olarak yayınlanan Damlaya Damlaya Gol Olur programında konuşan yorumcumuz Evren Turhan, yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Arda Ün’ün sunduğu programda sarı-kırmızılıların transfer operasyonlarına yönelik konuşan Turhan, gündemi belirledi.

“HOCA’YI NEDEN ZOR DURUMDA BIRAKIYORSUNUZ”

Arda Turan’ın Galatasaray’a olan transferi hakkında konuşan Turhan, “Arda iyi bir Galatasaraylı. Gitmişsin Falcao’yu, Lemina’yı, Seri’yi almışsın da Arda’yı mı alamayacaksın; bonservisi elinde olan bir oyuncu. Burada farklı bir olay var. Fatih Hoca, 2 yıl üst üste şampiyon yaptı değil mi? Sonra 5 yıllık bir sözleşme imzalattılar. Eee, 1 yılda ne oldu? Galatasaray her sene şampiyon olacak diye bir kaide mi var? Mustafa, Yusuf, Abdurrahim Başkanım neredesiniz ya? Hoca kupaları kaldırırken; 5 senelik kontrat imzalarken bir şey yok şimdi bir sessizlik var. Adam orada tek başına mücadele ediyor.

İstemiyorsanız söyleyin. Yönetimle bir kopukluk var. Arda konusunu bilerek mi yapıyorsunuz Hoca’yı bu duruma düşürebilmek için. Arda zaten gelecek, bir harekete bakıyor. Hoca’yı neden zor durumda bırakıyorsunuz. Burada bir ego savaşı mı var?” ifadelerini kullandı.

EVREN TURHAN, SARI-KIRMIZILILARIN GÜNDEMİNİ FATİH TERİM’DEN DİNLEDİ

Sarı-kırmızılardaki transfer gündemine değinen Turhan, “Her hafta Hoca’yla sohbet edeceğim. Volkan Babacan’ı, İrfan Can’ı istiyor. İrfan Can’ı nasıl alacak dendi, bilemezsin abicim! Beğeniyor istiyor, alır almaz. Hoca, ‘Mensah’ı çok beğeniyorum, tam benim takımımın oyuncusu’ dedi. Lemina ve Seri gidecekler; gelirler gelemezler. Senin elinde orta sahan yok şu an. Fatih Terim, ‘2 tane oyuncu lazım orta sahaya. Elimde kendi oyuncum yok’ dedi. Bir takım oluşturmak lazım. Atalay Babacan dönecek biliyorsunuz. Hoca, ona da teklif var dedi. Ali Yavuz Kol ile de anlaştılar.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya