SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Evren Turhan, Galatasaray'ın sürpriz transfer girişimini açıkladı

FUTBOL | 02.07.2020 23:37

Galatasaray camiasına yakınlığıyla bilinen Evren Turhan, sarı-kırmızılıların Arda Turan ve İrfan Can Kahveci transferlerine dair önemli ipuçları verdi.

Evren Turhan, Galatasaray'ın sürpriz transfer girişimini açıkladı

Galatasaraylı tarafların merakla beklediği Arda Turan transferi resmiyete dökülüyor. Devre arasında altyapısından yetiştiği sarı-kırmızılılara dönmek için bedava bile oynayacağını iddia eden 33 yaşındaki yıldız, Başkan Mustafa Cengiz'den veto yemişti.

Fatih Terim, eski talebesini çok istese de sarı-kırmızılıların 1 numarasının inadı üstün gelip Arda Turan'ın Galatasaray'a olan transferi gerçekleşmemişti.

Barcelona ile sözleşmesi sona eren ve 1 Temmuz itibarıyla boşa çıkan Arda, Parçalı'yı yeniden giymeyi iple çekiyor. Başlarda transfere karşı çıkan Mustafa Cengiz ve kurmaylarının Fatih Terim'in ısrarı üzerine 33 yaşındaki oyuncuya yeşil ışık yaktığı öğrenildi. Terim'in fendi; Cengiz'in inadını yendi...

Asist Analiz yorumcusu Evren Turhan, A Spor'daki yayınında; Arda Turan ve İrfan Can Kahveci transferine dair önemli detaylar verdi.

Galatasaray'ı yakından takip eden ve Fatih Terim'e yakınlığı ile bilinen Turhan, "Ocak ayında gerçekleşmeyen Arda Turan transferi bu yaz gerçekleşecek. Arda Turan, Galatasaray'a dönüyor. Hiçbir pürüz kalmadı. Arda, Galatasaray formasını önümüzdeki sezon giyecek. Fatih Hoca; Arda'yı çok istedi" ifadelerini kullandı.

Arda'yı müjdeleyen Evren Turhan, Fenerbahçe'nin uzun zamandır peşinde olduğu İrfan Can Kahveci'yi Parçalı ile izlemeye hazır olun mesajı vermekten geri durmadı. Transfer bombasını açıklayan Turhan, "Hoca, İrfan Can'ı çok beğeniyor. Herkes ister, Fenerbahçe alır deniliyor. Bakarsınız; bu kez farklı bir durum olabilir. İrfan Can'ı Fenerbahçe ister ancak oyuncu, Galatasaray'a gider.

Fenerbahçe'nin taktiği; Galatasaray'ın istediği oyuncuyu almak. Sarı-kırmızılılar da aynısını İrfan Can'da yapabilir. Hoca, İrfan Can'ı çok beğeniyor ve istiyor. Herkes Fenerbahçe diyor bakarsınız Galatasaray'a gider. Sürpriz" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya