SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ezequiel Garay ve Tamara Gorro'dan JLO performansı

FUTBOL | 28.03.2020 10:41

Koronavirüsü yenme noktasına gelen Ezequiel Garay, eşi Tamara Gora'nın meydan okumasını kabul edip JLO şarkısı eşliğinde dans etti.

Ezequiel Garay ve Tamara Gorro'dan JLO performansı

La Liga'da koronavirüs vakasının ilk tespit edildiği Valencia'nın Arjantinli savunma oyuncusu Ezequiel Garay'ın sağlık durumu iyiye gidiyor... İzole bir şekilde iyileşme sürecini sürdüren Tangocu'nun moral ve motivasyonuna diyecek yok...

Virüse yakalandıktan sonra kendisini karantinaya alan 33 yaşındaki oyuncu, eşi ve kendisini ayıran cam bölmeli fotoğrafı paylaşıp adeta yürekleri burkmuştu. Ardından ailesinin desteğiyle toparlanma süreci hızlandı.

19 Mart Babalar Günü'nde eşi ve çocuklarının kendisine hazırladığı sürprizle sevinci katlanan Arjantinli oyuncunun durumu şu anda çok iyi. Virüs nedeniyle görülen semptomlarının hafiflediği görülüyor. Yakında izole dönemini geride bırakacak olan deneyimli oyuncunun keyfine diyecek yok...

Hastalığı boyunca Tamara Gorro'nun desteğine dikkat çeken Garay, eşinin Instagram üzerinden meydan okumaya da cevap verdi... Kaplan kostümü giyip Jennifer Lopez'in Superbowl finalinde söylediği şarkı eşliğinde dans eden ikili; birbirlerine meydan okudu... Öyle ki; JLO da ikilinin dans ederkenki halinin ekran görüntüsünü alarak Instagram'da hikayeler bölümünde paylaştı.

33 yaşındaki oyuncu, videosunu şu şekilde paylaştı: "Tecritim yakında sona eriyor. Gülmelisiniz. Karım Instagram'da bana meydan okudu. Bu ve daha fazlası için bu videoyu yaptım. En şaşırtıcı şey, dizimin beni sınırlamasına rağmen dans etmeme izin vermesi. Bana mı yoksa benimle mi güldünüz?"

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya