SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Ezequile Lavezzi, Leipzig-PSG maçını Türkçe anlatımıyla izledi!

FUTBOL | 05.11.2020 12:57

İstanbul manzarasının keyfini çıkaran Ezequile Lavezzi'yi Şampiyonlar Ligi heyecanı sardı. Türkiye sevgisiyle dolup taşan Arjantinli, Leipzig-PSG maçını Türkçe anlatımıyla izledi!

VİDEO | Ezequile Lavezzi, Leipzig-PSG maçını Türkçe anlatımıyla izledi!

Aktif futbolculuk kariyerine nokta koyan Ezequiel Lavezzi, emeklilik günlerinin tadını çıkarıyor. Ekim ayının ortasında; Fenerbahçeli Jose Sosa'nın davetiyle Türkiye'ye gelen, bir daha da gitmeyi düşünmeyen Lavezzi ve eşi Natalia Borges, İstanbul'a hayran kaldılar.

Çekilen her fotoğrafta, yapılan her yorumda Türkiye ve İstanbul sevgilerini belirten ikili, bu anları sosyal medya hesaplarından paylaşmaktan da geri durmuyor...

Öyle ki; Arjantinli yıldız, Şampiyonlar Ligi akşamında; önce İstanbul manzarasının tadını çıkardı ardından da TV başına kurulup Leipzig-PSG maçını izledi. Karşılaşmayı Türkçe anlatımıyla izlemeyi tercih eden Lavezzi, bu anları sıcağı sıcağına Instagram hesabından paylaştı. Spiker; Yalçın Çetin anlattı, Ezequiel Lavezzi hem izledi hem de dinledi....

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya