SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fabio Martins, Fenerbahçe'nin teklifini resmen açıkladı!

FUTBOL | 23.02.2021 22:16

Braga'dan Al-Shabab'a kiralanan Fabio Martins, geçtiğimiz yaz Fenerbahçe'den transfer teklifi aldığını doğruladı.

Fabio Martins, Fenerbahçe'nin teklifini resmen açıkladı!

Geçtiğimiz yaz kadrosunu 18 yeni futbolcuyla güçlendiren Fenerbahçe'de transfer gündemine gelen isimlerden biri de Fabio Martins olmuştu. Braga tarafından Al-Shabab'a kiralanan 27 yaşındaki sol açık, Golaço adlı YouTube kanalıyla gerçekleştirdiği röportajda Sarı Lacivertliler'den teklif aldığını doğruladı. Portekizli futbolcu, söz konusu süreçle ilgili olarak şunları söyledi:

"İtiraf etmeliyim ki Fenerbahçe, projesiyle beni en çok memnun eden kulüptü. Çünkü kariyerime Avrupa'da devam etme imkanı sunuyordu. Sundukları teklif, finansal açıdan Al-Shabab'ınkinden daha zayıftı. Ancak yine de bunu kabul edecektim. Çünkü hedefleri olan büyük bir Avrupa kulübünde oynayacaktım. Türkiye de insanların futbol için yaşadığı bir ülke.

Fenerbahçe'nin önerisi bana göz kırpıyordu ama Braga ile anlaşmayı başaramadılar. Bunun nedeni ise kulübümün kiralama bedeli istemesiydi. Onlar böyle bir parayı ya ödemek istemiyordu ya da ödeyemiyordu. Dolayısıyla ben de Suudi Arabistan'a gelmeye karar verdim. Al-Shabab bana yıllık 1 milyon euro ödüyor. Burada futbol oynamaktan son derece memnunum."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya