SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fabrizio Miccoli'den futbol topuyla 3 bant

FUTBOL | 01.04.2020 20:28

Eski futbolcu Fabrizio Miccoli, sosyal medyanın tadına doyamıyor. Miccoli izolasyon günlerinde yaptıklarını sosyal medya hesabından anbean paylaşıyor.

Fabrizio Miccoli'den futbol topuyla 3 bant

Juventus ve Palermo ile birçok başarıya imza atan Fabrizio Miccoli, son zamanlarda izolasyon günlerinde yaptıklarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak dikkat çekiyor.

Miccoli, daha önce kaydettiği videolarla futbolseverlerin ilgisini çekerken, bu ilgiyi sürdürme konusunda istekli olduğunu paylaşımlarını devam ettirerek gösteriyor. İtalyan oyuncu, bu kez evinin terasında adeta 3 bant bilardo oynar gibi futbol topuyla birtakım hareketler yaptığı görüntüleri kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntüler kısa zamanda fazla sayıda insana ulaşırken, Fabrizio Miccoli’ye de eğlenceli yorumlar yapıldığı görüldü.

“Mafya Miccoli”

Eski futbolcu, kariyerini Malta takımlarından Birkikara FC’de sonlandırırken sayısız başarı elde etti. Aynı zamanda Miccoli’nin ismi mafyalaşma ve çeteleşme suçlarıyla anılırken, birçok kez de bu konular yüzünden yargının karşısına çıktı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya