SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Falcao: Galatasaray'a geldim çünkü Türkiye'nin en büyüğü

FUTBOL | 10.09.2019 13:04

Falcao: Galatasaray'a geldim çünkü Türkiye'nin en büyüğü

Galatasaray'la adının ilk anıldığı anda camiada ve taraftalar arasında büyük heyecan dalgası yaratan, İstanbul'a indiğinde ise adeta fırtına estiren Radamel Falcao, Türkiye'nin en büyük kulübüne geldiğini söyledi.
Kolombiyalı yıldız sabah idmanda basın mensuplarına ve Galatasaray'ın youtube kanalı önemli açıklamalar yaptı.
Türkiye'den başka kulüpten teklif almadığını ancak hem Avrupa hem de ABD'den birçok takımın kendisiyle ilgilendiğini belirten golcü yıldız Türkiye'nin en iyi takımı olması ve Avrupa'da söz sahibi olması nedeniyle Galatasaray'ı tercih ettiğini belirtirken şu açıklamaları yaptı:

"Şu an çok iyi bir kadroya sahibiz. Benim için Avrupa'da başarı çok önemli. O yüzden buraya geldim. Monaco'da yarı final oynayarak Avrupa'da başarı gerçekleştirmiştim. Bunu Galatasaray'da da tekrar etmek istiyorum.

'AİLEMİN BU ATMOSFERİ GÖRMESİNİ İSTEDİM'

İlk günkü karşılama için taraftarımıza teşekkür ediyorum. Bu benim beklediğim bir karşılamaydı. Gelmeden önce Galatasaray'dan yolu geçen birçok isimle görüştüm. Bu sebeple dikkat ettiyseniz buraya ailemle geldim.

Çünkü onların da bu atmosferi., karşılamaya benimle beraber yaşamalarını istedim. Bunu bize yaşattıkları için taraftarımıza özel olarak teşekkür ediyorum.

'FATİH HOCAM GÖREV VERİRSE OYNAYABİLİRİM'

Fizik olarak kendimi iyi hissediyorum. Uzun zamandır antrenman yapıyorum. Fatih hocam şans verirse, son karar onun oynayabilirim.

Türk halkı aynı Güney Amerikalılar gibi., Çok tutkulular. Hem futbolda hem de özel hayatta. Bunu sokağa çıktığım anda görebiliyorum. Bunun adaptasyon sürecime olumlu yansıyacağını söyleyebilirim.

'TARAFTARIMIZ İSTERSBE CUMA ÜÇLÜ ÇEKTİRİRİM'

Galatasaray taraftarı ilk andan itibaren yanımda oldu. Attıkları mesajlarla bana hep destek verdiler. Ben de atacağım gollerle onlara teşekkür etmek istiyorum. Çünkü onlar en iyisini hak ediyorlar.

Taraftarımız üçlü istiyorsa cuma günü çektirebiliirim."

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya