SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Falcao'nun derbi karnesi

FUTBOL | 28.09.2019 16:37

1 Radamel Falcao, Avrupa futboluna girişini ilk kez Porto ile yapmıştı. Burada kariyerine kupalar eklemeyi başaran Kolombiyalı oyuncunun bir de derbi karnesini inceleyelim. Portekiz liginde Porto'nun en büyük rakibini baz aldığımızda Falcao, Benfica'ya karşı Porto'da 3 maçta 2 gol ve 1 asistlik performans gösterdi.

Radamel Falcao, Avrupa futboluna girişini ilk kez Porto ile yapmıştı. Burada kariyerine kupalar eklemeyi başaran Kolombiyalı oyuncunun bir de derbi karnesini inceleyelim. Portekiz liginde Porto'nun en büyük rakibini baz aldığımızda Falcao, Benfica'ya karşı Porto'da 3 maçta 2 gol ve 1 asistlik performans gösterdi.

2 Porto serüvenini başarılı şekilde tamamlayıp La Liga'ya Atletico Madrid ile adım atan Radamel Falcao, İspanya Ligi'nde Real Madrid'e karşı forma giydiği 3 maçta 2 gol attı.

Porto serüvenini başarılı şekilde tamamlayıp La Liga'ya Atletico Madrid ile adım atan Radamel Falcao, İspanya Ligi'nde Real Madrid'e karşı forma giydiği 3 maçta 2 gol attı.

3 İspanya'dan sonra ise Manchester United'a geçen başarılı golcü Premier Lig'de Manchester City'ye karşı oynadığı tek maçta gol veya asist yapamadı.

İspanya'dan sonra ise Manchester United'a geçen başarılı golcü Premier Lig'de Manchester City'ye karşı oynadığı tek maçta gol veya asist yapamadı.

4 Premier Lig'de kariyerine Londra ekiplerinden Chelsea'de devam eden Falcao, burada sakatlık sebebiyle pek forma şansı bulamadı ve derbi mücadelelerden yalnızca Arsenal maçında kadroya alındı fakat bu maçta süre bulamadı.

Premier Lig'de kariyerine Londra ekiplerinden Chelsea'de devam eden Falcao, burada sakatlık sebebiyle pek forma şansı bulamadı ve derbi mücadelelerden yalnızca Arsenal maçında kadroya alındı fakat bu maçta süre bulamadı.

5 İngiltere defterini kapattıktan sonra Ligue 1 ekiplerinden Monaco'ya geçen Falcao, burada en büyük rakibi olarak sayabileceğimiz PSG karşısında ise 6 maçta forma giydi ve 1 gol kaydetti.

İngiltere defterini kapattıktan sonra Ligue 1 ekiplerinden Monaco'ya geçen Falcao, burada en büyük rakibi olarak sayabileceğimiz PSG karşısında ise 6 maçta forma giydi ve 1 gol kaydetti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya