SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Fanny Neguesha'dan bomba açıklama!

FUTBOL | 26.05.2020 17:52

Mario Lemina'nın eşi Fanny Neguesha, Fransız rapçi Booba'nın Shay adındaki şarkıcının imajının kendisine benzetildiğini ve taklit edildiğini açıkladı.

Fanny Neguesha'dan bomba açıklama!

Mario Lemina'nın eşi Fanny Neguesha, Sam Zirah adlı YouTuber'ın şov programına konuk oldu, ortalığı fena halde karıştıracak açıklamalara imza attı. Öyle ki eski aşkı Mario Balotelli'den Lemina'ya kadar birçok açıklamaya imza atan yenge, Fransız rapçi Booba ve vatandaşı Shay hakkında yaptığı açıklamalar üçüncü dünya savaşını gündeme getirdi.

Fransız rapçi Booba ile kavgalı olan Belçikalı manken, mevzunun 2016 yılına dayandığını söyledi. 2010-11 yılları arasında Booba'nın Shay ile bir proje geliştirmenin heyecanında olduğunu söyleyen Fanny Neguesha, "Booba ile 16-17 yaşlarında tanıştım. Devam eden süreçte de proje bazlı görüşmelerimiz oldu.

O zamanlar kendisi gibi rap sanatçısı Shay ile işbirliği içindeydi. Kızın ne ekrana ne de seyirciye hitap eden bir görüntüsü vardı. Bu yüzden imajı bana benzetilmeye çalışıldı. Başlangıçta beni rahatsız etmedi. Birbirine ilham veren insanları seviyorum ancak birebir kopya ve taklitten hoşlanmıyorum. Kimse başkası gibi görünmeye çalışmamalı.

Çevremdeki insanlar artık Shay tıpatıp sana benziyor demeye başlayınca bende rahatsızlığımı dile getirdim. Durumun abartıya kaçtığını söylediğimde; Booba ile aram açıldı. Shay'in çıkış sürecinin başlangıcında ben varım. Resmen bana benzetildi ve öyle var oldu" ifadelerini kullandı.

Fransız rapçiden yanıt gecikmedi... Instagram hesabından Fanny Neguesha'yı da etiketleyen Booba, "Sen ile Shay'ı karşılaştırmak Putin ile Sarkozy'i karşılaştırmak gibi... Sen, kimsin taklit edileceksin!" ifadelerini kullandı.

FANNY NEGUESHA

SHAY

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya