SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Faruk Süren: Kaotik bir durum!

FUTBOL | 13.11.2020 23:06

Faruk Süren, Galatasaray Yönetimi’nin aldığı seçim kararını ve kulübün şu anki durumunu değerlendirdi.

Faruk Süren: Kaotik bir durum!

Galatasaray’ın efsane başkanlarından Faruk Süren, mevcut yönetimin aldığı seçim kararına ilişkin bazı açıklamalarda bulundu. Independent Türkçe’ye konuşan Süren, “Galatasaray fabrika ayarlarına dönmeli.” açıklamasını yaptı.

“6 buçuk ay sonra seçimli olağan kongrenin olduğunu da hatırlatan Süren, şu an alınan kararın ardından ise kaotik bir durumun ortaya çıktığını söyledi.

“Bu yönetim ibra edilmemişti. Mart ayında 2019 yılının mali hesaplarının görüşüleceği Genel Kurul ertelendi. Öncelikle 2019’un Mali Genel Kurulu yapılmalı.” diyen Faruk Süren, seçimden önce bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesi gerektiğini de belirtti.

YÖNETİME SERT ELEŞTİRİ

Süren, mevcut yönetimin neden Mali Genel Kurul’dan önce seçime gittiğinin sorulması üzerine ise şu açıklamaları yaptı:

“Hesap verecek durumda değiller. Önce hesap vermesi, sonra gitmesi lazım. Başkan, çok adayın olduğu bir seçim yaparak kazanma hesapları yapıyor olabilir.”

Süren, “Tüzüğü tanımıyorlar ve istedikleri gibi hareket ediyorlar. Bunlar camiada konuşuluyor. Usulsüzlük üzerine usulsüzlük yapıyorlar. Sanki tüzük yokmuşçasına davranıyorlar.” ifadelerini de kullandı.

“HALUK ULUSOY ADAY OLABİLİR”

“Aday olarak Burak Bey, Metin Bey ve Cengiz Bey var. Ali Fatinoğlu’nun da aday olacağı söyleniyor. Galiba Haluk Ulusoy da aday olacakmış. Bu kadar çok aday olursa Mustafa Cengiz’in işine yarar. Galatasaray fabrika ayarlarına dönmelidir.” şeklindeki konuşması ile muhtemel başkan adayları hakkında bir değerlendirmede bulunan Süren, kavga etmeyecek ve geniş kapsamlı bir yönetimin oluşması gerektiğini söyledi.

“FATİH TERİM OLDUKÇA BU SEÇİM TAKIMA ZARAR VEREMEZ”

Faruk Süren, Fatih Terim’in görevde olduğu sürece seçim sürecinin takıma zarar vermesine ise izin vermeyeceğini de ifade etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya