SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim: Başkan için yapabileceğim tek şey şifa dilemektir!

FUTBOL | 22.05.2021 19:28

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Başkan Mustafa Cengiz’in kendisine yönelik açıklamaları üzerine bir mesaj yayınladı.

Fatih Terim: Başkan için yapabileceğim tek şey şifa dilemektir!

Fatih Terim, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in dün düzenlediği basın toplantısında kendisine yönelik kullandığı ifadelere ilişkin bir açıklama yaptı. Kişisel sosyal medya hesabından, el yazısı ve imzası ile yazdığı bir metnin fotoğrafını paylaşan Terim; Cengiz için sadece şifa dilediğini belirtti.

Tecrübeli teknik adamın paylaşımında yer alan ifadelerin tümü ise şu şekilde:

“Galatasaray Spor Kulübü Başkanı’nın, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlediği basın toplantısından herkes gibi ben de üzülerek haberdar oldum. Artık rutin bir hal alan ve zaman zaman kapalı kapılar ardında küçük gruplar özelinde, zaman zaman ise kamuoyu önünde açık şekilde tarafıma; çalışma arkadaşlarıma ve oyuncularıma yönetilen ithamlara vereceğim cevapların ne yönde olacağına ilişkin oluşan merakın farkındayım. Ancak; mevcut başkan için şu an için yapabileceğim tek şey, kendisine acil şifalar dilemek olacaktır. Saygılarımla…”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya