SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim: Bazı arkadaşlarımızı görmüş olduk

FUTBOL | 05.02.2020 23:11

Galatasaray'da Fatih Terim, Alanyaspor'a 2-0 kaybedilen Türkiye Kupası mücadelesinden sonra sert ifadeler kullandı.

Fatih Terim: Bazı arkadaşlarımızı görmüş olduk

Kupayı önemsediklerini söyleyen Terim, "Türkiye Kupası’nı önemsemiyoruz diye bir şey yok. Kupayı önemsiyoruz. Rotasyon yapmak zorundaydık. Kimse yanlış anlamasın lütfen. Ortada bir kupa varsa, Galatasaray mutlak surette ona taliptir" dedi.

“Zorunlu değişiklik yaptık”

Soyunma odasında Martin Linnes gripten dolayı bitik halde olduğunu söyledi ve oynayamayacağını bana iletince kafamızda olmayan bir değişiklik gerçekleşti.

Rotasyonun kimseyi aldatmaması gerektiğine vurgu yapan deneyimli çalıştırıcı, şunları söyledi:

“Rotasyondan ötürü kimse önemsemedi demesin, tam tersine önemsiyoruz. Kolay değil ama deneyeceğiz. Bizim altından kalkabileceğimiz bir skor. Turu kovalayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

İkinci maç için konuşan Terim, “2. karşılaşmada deneyeceğiz, kolay olduğunu söylemiyorum. Bazı takım arkadaşlarımızı da görmüş olduk. Bize ne kadar yardım edebilirler, ne kadar edemezler... 2-0 yenildikten sonra hakemle ilgili birkaç kelam etmek, yanlış olur. Eğer kazansaydık söylerdim” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya