SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim, Belhanda ayrılığını değerlendirdi!

FUTBOL | 12.03.2021 09:21

Milliyet'te yer alan habere göre Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yakın çevresine Belhanda ayrılığını değerlendirdi.

Fatih Terim, Belhanda ayrılığını değerlendirdi!

Galatasaray’da Belhanda krizi Florya’yı iyice sardı. Sivasspor maçı sonrası kötü zemin nedeniyle yönetime eleştiride bulunan Faslı futbolcunun biletinin kesilmesi futbolcularda büyük rahatsızlık yarattı. Yönetimin sözleşmesini tek taraflı fesh ettiği Belhanda’nın sürpriz ayrılığı takım arkadaşlarını bir hayli üzdü.

"SONUÇTA İDARİ BİR KARAR"

Teknik Direktör Fatih Terim’in Belhanda konusunda yaşanan gelişmeleri yakın çevresi ile değerlendirdiği ve “Sonuçta idari bir karar. Boynum kıldan ince” yorumunda bulunduğu öğrenildi.

"RAHATLIKLA İDARE EDEBİLİRDİK"

Tecrübeli teknik adamın, yönetimin alacağı karardan haberdar olduğunu ancak kesinlikle onay vermediğini söylediği ve “İki ayı kalmış bir sporcuyu rahatlıkla idare edebilirdik. Ayrıca teknik olarak da kendisine ihtiyacımız vardı” ifadelerini kullandığı bildirildi.

"SÜREÇ FARKLI İLERLEYEBİLİRDİ"

Daha önce de bu tür durumlarla karşı karşıya kaldığını ve aynı anda birkaç kişiyi takımdan uzaklaştırmaktan çekinmediğini belirten Fatih Terim’in, “Belhanda’ya ben de ceza verebilirdim. Gerektiğinde sonrasını düşünmeden, maç hesabı yapmadan radikal kararlar almışlığım herkes tarafından biliniyor zaten. Şunun şurasında hepimizin iki ayı kaldı. Yönetimin de, benim de, Belhanda’nın da. Süreç daha farklı ilerleyebilirdi” görüşünü yansıttığı kaydedildi. (Milliyet)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya