SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim beyaz sayfa açıyor! Radikal değişiklikler kapıda...

FUTBOL | 03.05.2020 13:07

Galatasaray'da 2020-2021 sezonu yapılanma sezonu olarak dillendirilmeye başlanırken, teknik direktör Fatih Terim'in birçok konuda radikal kararlara imza atması bekleniyor.

Fatih Terim beyaz sayfa açıyor! Radikal değişiklikler kapıda...

Corona virüs nedeniyle lige verilen arayı gelecek sezonun yapılanmasına ayıran sarı-kırmızılılarda, radikal kararlar kapıda... Birçok alanda yeniliğe gitmeyi hedefleyen teknik direktör Fatih Terim; bir yandan takıam yapılacak takviyeler için mesai harcarken, diğer yandan da teknik heyette düşündüğü değişiklikler için kafa yoruyor.

Teknik heyette Levent Şahin, Fatih Terim'in sağ kolu olarak görev yapacak. Ayrıca kadroda da genç ve yerli isimlere ağırlık verilecek. Mert Hakan, Emre Kılınç, Oğulcan Çağlayan gibi isimler gelecek sezonları planlayan Galatasaray'ın ilk transfer hamleleri olacak.

Bu süreçte dikkat çeken ayrılıklardan biri de Hande Sümertaş ayrılığı oldu. Fatih Terim ile Milli Takım ve Galatasaray'da birlikte çalışan Sümertaş, uzun yıllar Fatih Terim'in iletişim danışmanlığını yapmıştı. Fatih Terim geçmişte yaşadığı her olayda Sümertaş'ın yanında yer almış ve birçok kişiyle arasının bozulma ihtimalini hiçe sayarak Sümertaş'a sırt çevirmemişti.

Buna karşın Hande Sümertaş sürpriz bir şekilde görevinden ayrıldı. Bu ayrılıkla ilgili çok sayıda spekülasyon yapılırken, Fatih Terim'in uzun yıllar birlikte çalıştığı Sümertaş için bir teşekkür mesajı dahi yayınlamaması dikkatlerden kaçmadı.

Fatih Terim'in ailesi de Sümertaş ile yakın ilişkideydi ancak Terim'in ailesinden de konuyla ilgili bir açıklama veya bir veda mesajı gelmedi.

Sümertaş'ın ayrılığı sonrası Galatasaray'dan sadece Younes Belhanda ve eski futbolcu Bafetimbi Gomis sosyal medya hesaplarından bir mesaj yayımladılar. Onlar dışındaki futbolcular da bu sürpriz ayrılığa kayıtsız kaldı.

Fatih Terim'in hastanede yattığı dönemde kızlarının yaptığı paylaşımlar tepki toplamıştı. Hande Sümertaş ile Terim ailesinin arasındaki ipleri koparan hadisenin, bu dönemde yaşanmış olabileceğine dair iddialar da söz konusu.

Nihayetinde Terim, 2020-2021 sezonuna yeni bir sayfa açarak girme hedefinde. Hem teknik heyetinde, hem takım kadrosunda hem de iletişim departmanında köklü değişimlere giden Terim'in bu flaş kararları nasıl sonuç verecek, gelecek sezon hep birlikte göreceğiz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya