SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim: Bizim paylaşamadığımız sıkıntılarımız var!

FUTBOL | 21.04.2021 22:04

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, takımının Trabzonspor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Fatih Terim: Bizim paylaşamadığımız sıkıntılarımız var!

Sahasında Trabzonspor’u ağırlayan ve mücadeleden 1-1’lik eşitlik ile ayrılan Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, mücadelenin ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Fatih Terim, “Galatasaray olarak iç sahada daha baskılı, daha üretken olmamız gerekiyor. İlk yarıda bunu yapamadık. İkinci yarıda oyunu lehimize çevirdik. Fakat o anda da yine bireysel hatadan gol yedik. Oyuncularımızda artık yine mi düşüncesi oluşuyor. Bireysel hatayı çok yapan bir takımız. Yine mi kaybedeceğiz düşüncesi oluyor. Şurada kazansak olayların bambaşka bir yere geleceğini bilmemize rağmen kazanamadık. Biz rakip kim olursa olsun kendi oyunumuzu oynamalıyız. Enteresan şekilde gol yedik. Kritik bir zamanda geriye düştük. Son anda beraberliği aldık. Bu 1 puanın bize etkilerini ilerleyen zamanlarda göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Terim, “Bizim dışarıyla paylaşamadığımız bir sürü sıkıntılarımız var. Biri iyileşiyor, diğeri sakatlanıyor. Bugün giren, çıkan oyuncular istediğimizi yapamadı. Benim hayatımda böyle bir istatistiğim yok. Sakatlar, cezalar bir sürü şeyle uğraşıyoruz. Bir sürü şey başımıza geliyor. Hiçbir şey yokken sarı kart yiyoruz. Bir sürü sıkıntılar bir araya gelince problem haline geliyor. En iyi şekilde bitirmek için uğraşacağız. Herkes kaybedebiliyor. Türkiye ligi böyle.” sözlerini de dile getirdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya