SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Fatih Terim: Bütün kötü gidişten beni sorumlu tutabilirler

FUTBOL | 04.10.2020 21:52

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, 1-0 kaybedilen Kasımpaşa maçı sonrası basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: Bütün kötü gidişten beni sorumlu tutabilirler

Maç bitmeden soyunma odasına gittiği an hakkında konuşan Fatih Terim, “Benim erken soyunma odasına gitmeme gelince, sahada kendilerine yazık eden bir takım vardı. Bir de futbolun ruhuna aykırı bir hareket vardı. Ben Galatasaray'ı, takımımı bırakmadım, maçı bıraktım. Kime, neye tepki gösterdiğim çok açık” dedi.

“HER DAKİKA TRANSFER SORULUYOR”

Terim, transfer dönemi bitmeden takıma yeni isimlerin katılıp katılmayacağı hakkında görüşlerini bildirdi. Bu durumdan bıktığını söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, “Her dakika transfer soruluyor, ben de bıktım. Herkes bıkmıştır. Bugün bu konunun transferle ilgisi var mı yok mu bilemiyorum ama ben sezon içinde ve sezon sonunda fikirlerimi zaten belli etmiştim. Kimseyi kırmak, üzmek, yanlış anlaşılmak istemem. Şu anda bu takımla devam ediyoruz. Mevcutla neler yapabiliriz ona bakacağız.” ifadelerini kullandı.

“TEMPONUN ALTINDAN KALKAMADIK”

Yoğun fikstürün takımı yıprattığından bahseden Fatih Terim, “Bu temponun üstesinden gelemedik. Yarın transfer saati dolsun. Aradan sonra ilk maçlardaki gibi sahada mücadele eden bir Galatasaray olacak.” diyerek sözlerini noktaladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya