SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim, Cicaldau'yu Barella gibi oynayacak!

FUTBOL | 02.08.2021 13:44

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni transfer Rumen oyuncu Alexandru Cicaldau'nun takımda nasıl bir rol alacağına dair önemli bir söylemde bulundu.

Fatih Terim, Cicaldau'yu Barella gibi oynayacak!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in Florya Metin Oktay Tesisleri’nde organize ettiği kahvaltıda basın mensupları ağırlandı. Basın mensuplarının sorularına içtenlikle cevap veren Terim’in sempatik tavırları dikkat çekti. Haber şefimiz İlhan Tüysüz'ün de katılım sağladığı sohbette ilginç detaylar bulunuyor.

İLGİNÇ BARELLA BENZETMESİ

Kahvaltının ardından sohbete geçildiğinde Fatih Terim’e sorulan bir soru özellikle Alexandru Cicaldau’nun hangi rolde oynayacağını özetler nitelikteydi. Bir basın mensubu, Fatih Terim’e “Nicolo Barella’yı beğendiğiniz doğru mu” sorusunu yöneltirken aldığı yanıt ise “Evet, çok beğeniyorum” oldu.

Daha sonra ise Cicaldau’nun Barella’ya benzer özelliklerinin olup olmadığı sorulduğunda Fatih Terim ise “Cicaldau’nun Barella’ya benzer özellikleri var. O şekilde oynayabiliyor” dedi.

DİKİNE GİDECEK!

Görülen o ki Fatih Terim, yeni transfer Cicaldau’yu orta sahada oynatıp oyunun iki yönüne de destek vermesini isteyecek. Ayrıca Barella’nın en önemli özelliği olan orta sahadan aldığı toplarla dikine gidebilme özelliği düşünüldüğünde;  Rumen oyuncunun da bu sezon Galatasaray forması altında bol bol orta alandan topla dikine gittiği anları izleyeceğiz.

İLHAN TÜYSÜZ / ÖZEL HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya