SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim emekli olacağı yönündeki iddiaları yalanladı

FUTBOL | 29.03.2020 11:55

Teknik direktör Fatih Terim, koronavirüs teşhisiyle hastanede tedavisine devam ederken, emekli olacağı yönündeki iddialara yanıt vererek yalanladı.

Fatih Terim emekli olacağı yönündeki iddiaları yalanladı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in, yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından tedavisine hastanede devam ediliyor. Sabah’ın haberine göre; geçtiğimiz günlerde teknik direktörlük görevinden istifa edip emekli olacağı yönündeki haberlere yanıt veren deneyimli hoca, bu iddiaları yalanladı.

Tedavisine hastanede devam eden Terim, sosyal medyadan sevenlerine sağlık durumunun daha iyiye gittiği yönünde mesajlar vermeye de devam ediyor.

İYİLEŞİR İYİLEŞMEZ FLORYA’YA DÖNECEK

Tedavi gördüğü hastanede emekli olacağı yönündeki iddiaları yanıtlayarak reddeden Fatih Terim, iyileşir iyileşmez de Florya’ya döneceğini söyledi. Daha emekliliğe çok fazla zaman olduğunu söyleyen deneyimli hoca, böyle bir planının olmadığını da ekledi.

FIFA’NIN MAAŞ ÖNERİSİNİ MASAYA YATIRDI

Galatasaray teknik ekibi, FIFA’nın maaşlarda indirime gitmesi konusundaki önerisini masaya yatırdı. Futbolun durduğu bu günlerde; ilk olarak Fatih Terim, sözleşmesinde indirime giderek futbolculara örnek olacağı öğrenildi...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya