SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Deja Vu

FUTBOL | 09.09.2019 12:09

Arda ÜN Arda ÜN
Deja Vu

DEJA VU

Galatasaraylı olmanın getirdiği sorumlulukların başında kriz anlarının avantaja çevrilmesi durumu vardır. Kayserispor maçı sonrası yine bir kırılma anına tanıklık ettik olacaklardan habersiz... Aslında haberimiz de yok sayılmazdı. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim maç sonu açıklamaları gerekçe gösterilerek 4 maçla cezalandırıldı. Not: Fenerbahçe maçı da dahil olmak üzere...

Demem o ki bu sezon Süper Lig'e, tarihinde hiç alışık olmadığı kadar kötü başlayan, şu ana kadar çok da iyi top oynamayan, o hep konuşulan sarı kırmızılı takımın bu dakikadan sonra ruhuna dikkat. Çünkü gerekli adrenalin, kaotik ortam ve karmaşa çok erken başladı. TFF'nin gerekli gördüğü karara tepki büyüdü de büyüdü. Kartopu etkisiyle inanılmaz bir kenetlenme ağı sağladı yine. "Öldürmeyen acı, güçlendirir" mottosuyla uyuyan dev uyandı aslında. Şimdi... Galatasaray'ı bu yaşananlar sonrası izlemek inanın çok daha başka olacak. Sözüm meclisten dışarı hani akla zorla karpuz kabuğu sokmak deyimi vardır ya o misal. Aslan yattığı yerden kalktı. Geçen sezonun 3 kupalı şampiyonunun hedefi artık 23.

Bu yazı burada kalsın. Bakalım yıl sonu Deja vu olacak mıyız?

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya