SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

ÖZEL | Fatih Terim krizi büyüyor!

FUTBOL | 26.01.2020 15:19

Galatasaray'da yönetim ile Fatih Terim'in arası her geçen gün daha da açılıyor. Krizlere bir yenisi de ligde oynanacak Konyaspor mücadelesi öncesinde yaşandı...

ÖZEL | Fatih Terim krizi büyüyor!

Süper Lig’in 19. haftasında Konyaspor’a konuk olacak Galatasaray’da Fatih Terim krizi patlak verdi. Tecrübeli çalıştırıcı Konya’ya iner inmez, tüm ekibiyle birlikte özel bir araca bindi ve takımın konaklama yapacağı otele doğru yola çıktılar.

KRİZİN SEBEBİ ABDÜRRAHİM ALBAYRAK!

Fatih Terim’in takım otobüsüne binmeme gerekçesi ise Abdürrahim Albayrak’tı. Galatasaray 2. Başkanı Albayrak ile aynı ortamda bulunmak istemeyen Fatih Terim; tüm ekibini toplayarak, özel bir araçla otele doğru yolculuk ettiler. Daha önceden Abdürrahim Albayrak’ın takım otobüsüne dahil olacağı bilgisini alan Terim; uçuş sonrası otobüse doğru hareket bile etmeden, direkt olarak özel araca yöneldi.

Geçtiğimiz cuma günü Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Abdürrahim Albayrak ve Yusuf Günay’ın düzenlediği basın toplantısında Cengiz, Fatih Terim’e yönelik sert eleştiriler getirmişti.

Terim’in özellikle cuma günü gerçekleştirilen basın toplantısında söylenenlere çok sinirlendiği öğrenildi.

MUSTAFA CENGİZ: AYRI DÜŞÜNCELERDEYSEK…

Mustafa Cengiz, özellikle Arda Turan söylentileri üzerinden tecrübeli teknik direktöre birtakım göndermelerde bulundu. Cengiz, “Arda için bize resmi bir talep gelmedi. Eğer ayrı düşüncelerdeysek, ayrı yollara gidilmesi gerekir. Transferi teknik ekip inceler sonra Abdürrahim Bey’e gelir oradan da bana. Sonra da karar verilir” ifadelerini kullandı.

SARI-KIRMIZILILARIN BAŞKANI: SANKİ S400 KODLARINI SIZDIRDIK

Ayrıca Fatih Terim’in köstebek ve sızma açıklamaları için de Cengiz, “Sanki S400 kodlarını yaymışız. Ben teknik direktör olsam başkana ve yardımcılarına bu şekilde tabirler kullanmam” dedi.

ASİST ANALİZ ÖZEL / İLHAN TÜYSÜZ

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya