SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Fatih Terim ve yönetim arasında transferde fikir ayrılığı!

FUTBOL | 09.11.2019 12:22

Fatih Terim ve yönetim arasında transferde fikir ayrılığı!

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim ve yönetim arasında devre arası transferi konusunda fikir ayrılığı yaşandığı iddia edildi. Real Madrid maçının ardından yaptığı açıklamalarda camiaya 'Ocak ayını bekleyin' mesajını veren Fatih Terim, takımdan bazı oyuncuların gönderilip, bu oyuncuların yerine transferler yapılacağını iddia etmişti. Sarı kırmızılı yönetim ise devre arası transferine sıcak bakmıyor.

TERİM BİRÇOK OYUNCUYU GÖZDEN ÇIKARDI!

Galatasaray'da tecrübeli teknik adamın Nagatomo, Mariano, Feghouli, Seri ve Belhanda'yı gözden çıkardığı ve devre arasında teklif geldiği halde takımdan göndermek istediği iddia edildi. Fatih Terim'in bu oyunculardan gelecek olan transfer geliriyle yeni oyuncuları kadrosuna katmak istediği iddia edildi.

Terim'in Nagatomo ve Mariano'yu sezon başında takımdan görmek istediği ancak kulüp bulunamaması sebebiyle bu oyuncuların takımda kaldığı belirtilirken, Belhanda ve Feghouli'nin düşen performansı ve Seri'nin bekleneni verememesi sebebiyle transfer listesine konduğu gelen haberler arasında.

YÖNETİMDEN TRANSFERE REST! 

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim devre arasında transfer beklerken sarı kırmızılı yönetim ise yeni gelecek oyuncuların mali anlamda büyük yük olacağını düşünüyor. Mustafa Cengiz yönetimi yaz transfer döneminde kaliteli oyuncuların kadroya katıldığını ve mevcut kadronun Süper Lig'deki birçok takımdan daha iyi olduğunu düşünüyor. Her ne kadar Fatih Terim sürekli ocak ayına işaret etse de, Galatasaray yönetimi devre arasında büyük bir transfer revizyonu yapmayı düşünmüyor.

MUSTAFA CENGİZ'İ ZOR ZAMANLAR BEKLİYOR!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i ocak ayında zorlu günler bekliyor. Teknik Direktör Fatih Terim devre arasında bazı oyuncuların gönderilmesini ve onların yerine transferler yapılmasını beklerken; diğer yöneticilir eldeki kadronun yeterli olduğunu ve çok fazla transfere ihtiyaç olmadığını düşünüyor. Başkan Cengiz hangi kararı alırsa alsın camiayı tam anlamıyla mutlu edemeyecek gibi görünüyor.

TERİM VE YÖNETİM ARASINDA DAHA ÖNCE DE GERGİNLİK YAŞANMIŞTI

Fatih Terim ve Galatasaray Yönetimi arasında daha önce de demeç gerginliği yaşanmıştı. Yaptığı açıklamalar sebebiyle sürekli ceza alan Fatih Terim, "Ben hakemlerle ilgili konuşunca hep ceza alıyorum. Bundan sonra ben konuşmam. Bundan sonra başkaları konuşsun." diyerek yönetime topu atmıştı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise bu açıklamalardan sonra, "Fatih hoca kendi açısında baktığında belki haklı olabilir ama bu noktada herkesin işini doğru yapması gerekiyor. Biz de neden bu oyuncu ilk 11'de gibi şeyler söylemeyiz." şeklinde konuşmuştu. Mustafa Cengiz daha sonra bu açıklamaların yanlış anlaşıldığını söyleyerek Fatih Terim'e gönderme yapmadığını dile getirmişti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya