SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim, Mustafa Cengiz'e ne yanıt verdi?

FUTBOL | 26.01.2020 21:36

Fatih Terim, Konya galibiyetinin ardından hem takımın performansı hem şampiyonluk yarışı hem de başkan Mustafa Cengiz'in açıklamalarına yanıt verdi:

Fatih Terim, Mustafa Cengiz'e ne yanıt verdi?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Konya galibiyetinin ardından hem takımın performansı hem şampiyonluk yarışı hem de başkan Mustafa Cengiz'in açıklamalarına yanıt verdi:

Ligin ikinci yarısı için değişik bir Galatasaray seyrettireceğimizi ifade etmiştik. Böyle bir şey de planlıyorduk. Oyundaki değişikliği demek istiyorum. Sahada, istenilen her şeyi çok iyi yapan, istekli bir Galatasaray vardı.

'HER GEÇEN GÜN OYNADIĞINDAN KEYİF ALAN BİR TAKIM GÖRÜYORUM'

e olursa olsun Konyaspor'u açmak kolay değil, sıkıntılı maçlar da oynadık daha evvel ama bugün her şeyiyle sahada olan, iyi şeyler yapan bir Galatasaray vardı. Önemli deplasman, önemli 3 puan. Bunu iyi oyunla gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum.

Oyunumuzun birçok yerini geliştirmeliyiz. Mükemmel dememiz doğru olmaz. İstikrarı devam ettiren bir Galatasaray olmalı. Her geçen gün oynadığından daha çok keyif alan bir oyuncu grubu görüyorum.

Deplasmanda 1-2 olur ama defansın da hiç pozisyon vermeden oynaması sevindirici. Çarşambadan geliyoruz, birkaç oyuncuyu dinlendirdik bugün. 1-2 gün izni hak ettiler, sonra tekrar başlayacağız...

SAKATLANIP ÇIKAN SARACCCI VE FALCAO'NUN DURUMLARI

Saracchi'den bir şey çıkacağını zannetmiyorum. Falcao'dan da umarım çıkmaz. Saracchi sprinter bir oyuncu ve Leipzig'de oynamadı. Bu bir dezavantaj yaratmış olabilir. Ufak bir ağrı hissedince riske atmadık.

'BEN CEVABI CUMA GÜNÜ 19.05'TE ATTIĞIM MESAJLA VERDİM'

50 seneye yakındır Galatasaray'a emek veren, 50 seneyi aşkındır da Galatasaray'a gönül veren birinin Galatasaraylılığından bahsediyoruz. Dolayısıyla, Cuma günü 19:05'te ben gerekli cevabı verdim attığım mesajda, benim için konu orada kapanmıştır.

Hiç transfer yapmama ihtimalimiz var, gerektiği zaman yapmadık, gerektiği zaman da oyuncu sattık, sadece oyuncu almadık, gerektiği zaman yarışma içinde oyuncu sattık, oyuncu verdik. Olmazsa da dünyanın sonu değil, kadromuz içerisinden oraya bir yama yaparız.

'TRANSFER YAPAMAZSAK DÜNYANIN SONU DEĞİL'

Son 3-4 gün transfer bizde de, dünyada da çok hareketli geçecektir. Biz de, arkadaşlarımız da bu hareketliliğe bakacağız. Hem ekonomik hem de teknik olarak bize uygun olursa bakacağız ama gidecekler de olacak. Transfer yapamazsak dünyanın sonu değil...

Zevkli ve çekişmeli geçeceğini söylemiştik, öyle de görünüyor. Anadolu takımlarının da bir çıkışı ve iyi oynaması söz konusu, onlara da haksızlık etmeyelim. Zor geçecek ama hiçbir başarı da kolay olmuyor, kaderimiz böyle bizim."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya