SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim taburcu oldu

FUTBOL | 30.03.2020 19:02

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hastaneden taburcu edildi. Koronavirüs testi pozitif çıkan Terim’in tedavisine artık evden devam edilecek.

Fatih Terim taburcu oldu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, tedavi gördüğü hastaneden, sağlık durumu iyiye doğru gittiği için taburcu edildi. Son koronavirüs testi hala pozitif çıkan deneyimli teknik adamın, artık hastanede kalmasına gerek duyulmadığı söyleyen doktorlar, başarılı hocayı tedavisine evinde deval edilmek üzere taburcu etti.

HASTANE AÇIKLADI, DAHA SONRA FATİH TERİM EVDEN MESAJ VERDİ

Hastanenin bugün yaptığı açıklamada, ‘Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki alanında uzman doktorlarımızdan oluşan komisyonun verdiği karar ile; Fatih Terim, tedavi gördüğü hastanemizden taburcu olmuştur. Hastamızın testi hala pozitif çıksa da klinik durumundaki bulguların iyileşmesi nedeniyle tedavisine evinde devam edilecektir’ ifadeleri kullanıldı.

Tedavisine evde devam edilen Fatih Terim, bugün bir açıklama yaptı. Deneyimli hoca yaptığı açıklamada, “Tüm dünyanın girdiği bir sınav bu, herkes sınanıyor. Bu sınavdan çok fazla şey öğrenerek çıkacağım, artık daha çok kıymet bileceğim. Karantina sonrası aileme daha fazla vakit ayıracağım. Her şeyin bana daha fazla huzur vermesini sağlayacağım. Daha az üzüleceğim ve fazlaca affedeceğim. Tedavime evimde devam edilecek. Bu süreçte bana destek veren doktorlara, öğrencilerime, yöneticilere, taraftarlara ve aileme teşekkür ederim. Evde kalın ve kendinizi koruyun, herkese şükranlarımı sunuyorum” söylemlerinde bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya