SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim, Ümit Davala ve Hasan Şaş'la yollarını ayırıyor

FUTBOL | 29.04.2020 10:17

Fatih Terim ekibinde revizyona gidiyor. Hande Sümertaş'ın biletini kesen deneyimli hoca, Ümit Davala ve Hasan Şaş'la da yollarını ayırıyor.

Fatih Terim, Ümit Davala ve Hasan Şaş'la yollarını ayırıyor

Galatasaray Teknik Dİrektörü Fatih Terim, koronavirüs nedeniyle lige verilen arada ekibinde revizyona gidiyor...

Sarı-kırmızılılarda; futbol takımının medya kordinatörlüğünü yapan, aynı zamanda da Terim'in de medya ilişkilerini yöneten Hande Sümertaş ile uzun soluklu birlikteliğini noktalayan kurt hoca, iki yardımcısıyla da yollarını ayırıyor.

Galatasaray Teknik Ekibi'nde Hande Sümertaş ile başlayan yaprak dökümü; Ümit Davala ve Hasan Şaş'ın da ayrılmasıyla devam edecek. Akşam Gazetesi; deneyimli teknik adamın yaptığı toplantılara Davala ve Şaş'ı çağırmadığını, gelecek sezon ekibinde olmayacaklarını iki isme de ilettiğini iddia etti...

Yeni sezonda; hem futbol takımında hem de teknik ekibinde tepeden tırnağa değişime gitmeyi planlayan Fatih Terim, Şaş ve Davala'ya kesik attı. Levent Şahin ile yola devam diyen Terim, Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın boşluğunu iki flaş isimle doldurmayı düşünüyor.

Galatasaray'da 9. yılını geçiren ve sezon sonunda emekli olmaya hazırlanan Selçuk İnan'a kulübede şans vermeyi planlayan deneyimli teknik direktör, diğer seçimini de yine eski talebelerinden biri için kullanacak. 2011-13 yılları arasında sarı-kırmızılılarda forma giyen ve 2 Süper Lig ve 1 Türkiye Kupası zaferi yaşayan Albert Riera gündemdeki isim.

2018'de emeklilik kararı alan İspanyol futbolcu, Fatih Terim ile yardımcı antrenörlük konusunda görüştüğünü açıklamıştı. Öyle ki; 'koronavirüsten önce Fatih Hoca ile yardımcı antrenörlük konusunda görüştük' diyen Riera, Şaş ve Davala'nın ayrılacağı iddialarını adeta doğrulamıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya