SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim ve Hamza Hamzaoğlu’ndan birlik mesajları

FUTBOL | 01.03.2020 21:48

Süper Lig’in 24. haftasında Galatasaray, Gençlerbirliği’ni 3-0 mağlup etti. Maçın ardından her iki teknik adam birlik mesajları verdi.

Fatih Terim ve Hamza Hamzaoğlu’ndan birlik mesajları

Galatasaray, Süper Lig’in 24. haftasında evinde Gençlerbirliği’ni 3-0 mağlup ederken maçın ardından teknik direktörler Hamza Hamzaoğlu ve Fatih Terim basın toplantısına birlikte çıkarak birlik mesajları verdiler.

TERİM VE HAMZAOĞLU BİRLİKTE MESAJ VERDİ

Fatih Terim, Hamza Hamzaoğlu’yla birlikte maçın ardından demeç verdi ve, “Maç oynandı bitti, günün anlam ve önemi dolayısıyla stüdyodakiler maç kritiğini bizim yerimize yaparlarsa seviniriz. Biz üzüntümüzü bu şekilde dile getirmek istedik. Allah kimseye evlat acısı vermesin, kolay bir şey değil. Yan yana durmamız taraftarıyım, safları sıklaştırma zamanı. Tam o zamandır bu zaman. Futbol kamuoyu çok çabuk birleşerek, herkes aynı dili konuştu. Ümit ederim ülkede herkes aynı dili konuşur. Sadece bizler değil, her platform. Ne muhalefeti, ne iktidarı, ne ötekisi, herkesin aynı dili konuşma zamanı.” İfadelerini kullandı.

Hamza Hamzaoğlu ise, “Oyuncularımız oynadı, mücadelelerini verdiler. Acımız büyük. Onların acısından daha büyük bir şey olmadığını, maçların, sonuçların bir öneminin olmadığını dile getirmek istedik. Hep zor günlerde bir araya geliyoruz, artık iyi günlerde de birlikte olmalıyız. Biz hocamla birlikte milli takıma hizmet ettik, onurla, şerefle bunu gerçekleştirmeye çalıştık. Rakip olduk, mücadele ettik sahada oyuncularımız mücadele etti ama hep beraberiz.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya