SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim, yönetime ateş püskürüyor!

FUTBOL | 30.08.2020 10:31

Transferlerin gecikmesinden dolayı duyduğu rahatsızlığı başkan Mustafa Cengiz'e aktaran Fatih Terim; bu duruma artık bir son verilmesi gerektiğini ifade etti.

Fatih Terim, yönetime ateş püskürüyor!

Transfer döneminde rakiplerinin gerisinde kalan Galatasaray, sessiz kalmaya devam ediyor. Sarı-kırmızılı kulüpte hiçbir zaman transfer bitmez diyen başkan Mustafa Cengiz, geçtiğimiz günlerde taraftara çağrıda bulunarak; GS Store’lara gitmelerini tavsiye etmişti.

Cengiz’in bu isteği yer yer tepki çekti… Galatasaray taraftarı, transferlerin kampa yetişmemesine yönelik yaptığı yorumlarla Mustafa Cengiz ve kurmaylarını topa tuttu. Transferde geç kalındığını düşünen bir diğer isim ise Fatih Terim oldu.

“Terim ile Cengiz görüştü”

Geçtiğimiz gün Galatasaray ile İstanbulspor arasında oynanan hazırlık maçından sonra Mustafa Cengiz ve Fatih Terim’in bir toplantı yaptığı ortaya çıktı. Görüşmenin ana maddesi geç kalınan transferler oldu. Terim, rahatsızlığını bizzat başkana bildirdi. Günün devamında ise Mustafa Cengiz de sarı-kırmızılı kulübün resmi hesaplarından bir video yayınlayarak; taraftarı GS Store’lara davet etmişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya