SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim'den fırsatçılara ilk ayar...

FUTBOL | 21.06.2021 08:18

Fatih Terim, kulüpteki kaosu fırsat bilerek Florya'ya uğramayıp tatilini uzatanlara çattı. Terim, Necati Ateş aracılığıyla ilk uçakla bu oyuncuların İstanbul'a gelmesi istenecek.

Fatih Terim'den fırsatçılara ilk ayar...

Galatasaray’da büyük bir hareketlilik başladı. Yeni başkan Burak Elmas, adeta kulüpte doping etkisi yaratmış durumda… Elmas’ın ilk icraatı Fatih Terim’i açıklamak oldu. Bugün yapılacak çift idmanda da takımı Terim çalıştıracak.

Deneyimli çalıştırıcının da Florya’ya ayak basar basmaz ilk yapacağı iş de belli oldu. Spor Gecesi Digital Youtube kanalından Haluk Yürekli’nin haberine göre; kulüpte yaşanan kaos ve belirsizlik nedeniyle birçok futbolcu bunu fırsat bilerek Florya’ya uğramıyordu. Başkan, teknik direktör, teknik sorumlu gibi eksiklikler sebebiyle bazı yabancı futbolcular bunu fırsat bilmişti. Fatih Terim, bu kaostan faydalanarak tatilini uzatan kim varsa arattıracak ve ilk uçakla İstanbul’a gelmesini isteyecek.

Bu görev için Necati Ateş’i kullanacak olan başarılı çalıştırıcı, en kısa zamanda takımı bir araya getirmek istiyor.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya