SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Fatih Terim'den kritik transfer açıklaması...

FUTBOL | 16.09.2020 17:25

Fatih Terim, Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu maçı öncesinde düzenlediği basın toplantısında transfere dair net açıklamalar yaptı.

Fatih Terim'den kritik transfer açıklaması...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA 2. Ön Eleme Turu maçı öncesi Bakü’de kameraların karşısına geçti.

Uzun bir aranın ardından tekrar Azerbaycan’da olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Terim, “Neftçi önemli bir maç, tamamen buraya konsantreyiz. Rotasyon konusuna yarın karar vereceğiz." dedi.

“KENDİ EVİMİZDE GİBİYİZ”

Maçı değerlendiren tecrübeli çalıştırıcı, "Kendi evimizde gibiyiz. Karşımızda Neftçi'nin komandoları iyidir, dikkat edeceğiz. Herkes kazanmak isteyecek, bundan daha doğal bir şey olamaz. Neftçi'nin 2 maçını izledim. Baktığınız zaman son 3 sezondur bu seviyelerde oynayan bir ekip.” ifadelerini kullandı.

“SEYİRCİSİZ OYUNUN KEYFİ YOK”

Covid-19 sebebiyle seyircisiz oynanacak olan karşılaşma için de düşüncelerini aktaran Terim, “Seyircisiz olmasının bize avantaj sağlamadığı kesin. Oyunun keyfi yok. Geçen sene gördük ki sahada herkesin sesinin duyulduğu, baskının olmadığı, hakemin çok rahat hareket ettiği bir ortam vardı. Büyük takımları büyük yapan şey seyircinin yarattığı baskı unsurudur." dedi.

“KOLAY TRANSFER YAPILAMIYOR”

Takımın transfer politikası hakkında açıklamalarda bulunan kurt teknik adam, "Transferler konusunda birçok isim geçiyor. Ekonomik durumdan dolayı kolay transfer yapılamıyor. En iyisini yapmaya çalışıyoruz. Almış olmak için almak istemiyorum. Kafamda bir takım oluşturduğumda onlara uygun oyuncularımız var. Takımın yaş ortalamasını düşürecek ve Galatasaray'a ekonomik katkı sağlayacak isimler almak istiyoruz. Olursa olur, olmazsa da karalar bağlamayız. Her mevkinin iki adamının hazır olmasını bende istiyorum.” ifadelerini kullanarak bir nevi yönetime mesaj gönderdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya