SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim’den maaş indirimi açıklaması!

FUTBOL | 13.05.2020 10:56

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, futbolculara ödemeye yapılmadığı dönemde kendisinin de maaş almayacağını ve maaşından feragat edeceğini yönetime iletti.

Fatih Terim’den maaş indirimi açıklaması!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, futbolcuların maaş almadığı dönemde büyük bir fedakarlık örneği gösterdi. Sabah’ta yer alan habere göre; deneyimli çalıştırıcı 600 bin Euro’luk (yaklaşık 4.5 milyon TL) ödemesini öteledi. Futbolcuların maaşlarını alamadığı dönemde kendisinin de maaş ödemesi alamayacağını açıklayan Terim, para konusunda yönetimin elini zora sokmayacağını iletti.

FATİH TERİM: FUTBOLCULARA ÖDEME YAPILMIYORSA, BEN DE MAAŞIMI ALMAK İSTEMEM

Galatasaray, nisan ve mayıs aylarında tüm personel ve yardımcı antrenörlere maaşlarını öderken, Fatih Terim’den önemli bir fedakarlık geldi. Yöneticilerle görüşme gerçekleştiren Terim, “Futbolculara ödeme yapılmıyorsa, ben de maaşımı almak istemem. Oyunculara ne zaman ödeme gerçekleştirirseniz, bana da o zaman maaşımı verirsiniz” dedi.

Gelecek sezon için takımdaki bütçeyi düşürme konusunda yönetimle birlikte çalışan Fatih Terim, yeni sezonda yerli ve genç isimlerle çalışacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya