SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Fatih Terim'in 67. doğum günü Florya'da kutlandı!

FUTBOL | 04.09.2020 14:55

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 67 yaşına girdi. İmparator'ın doğum günü Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kesilen pasta ile kutlandı.

Fatih Terim'in 67. doğum günü Florya'da kutlandı!

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da; teknik direktör Fatih Terim için pasta kesildi. Antrenman öncesinde; teknik ekip, futbolcular ve Florya Metin Oktay Tesisleri çalışanlarının yer aldığı doğum gününde; İmparator'un 67. yaş günü kutlandı.

Doğum günü pastası; kaptan Arda Turan tarafından kesilirken kurt hoca, ufak bir konuşma yaptı: "Şöyle baktığım zaman; hayaımın çoğu burada geçmiş. Galatasaray'da geçmiş. Futbola sizin gibi başladım bende... Ancak bütün yıllarımı Galatasaray'da geçirdim. Bu kadar mutlu, bu kadar huzurlu yıllar diliyorum hepinize...

Zahmetleriniz için hepinize teşekkür ederim. Tüm mesai arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum. İnşallah siz de hayatınız boyunca; böyle mutlu yıllar geçirirsiniz. Aile çok önemlidir. Önce kendi aileme sonra da Galatasaray ailesine teşekkür ediyorum. Onun için aileden şaşmayın... Hepinize tekrar teşekkür ediyorum."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya