SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

ÖZEL | Fatih Terim'in oyuncularıyla konuştuğu konular belli oldu

FUTBOL | 03.04.2020 22:19

Fatih Terim ev istirahati sonrası takımla ilk toplantıyı gerçekleştirdi. Tecrübeli hoca bugün takımdaki tüm oyuncular ile görüntülü olarak görüştü.

ÖZEL | Fatih Terim'in oyuncularıyla konuştuğu konular belli oldu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün takımdaki tüm oyuncular ile görüntülü olarak görüştü. Tecrübeli hoca, 23 Mart’ta atmış olduğu tweetle COVID-19 testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Fatih Terim, geçtiğimiz günlerde yapılan son test sonrası tedavi olduğu hastaneden taburcu oldu. Tecrübeli teknik adam, ev istirahati sonrası ilk kez takımla bir görüşme gerçekleştirdi.

TERİM OYUNCULARIN DURUMU HAKKINDA BİLGİ ALDI 

AsistAnaliz'in edindiği bilgiye göre; oyuncularına mevcut sağlık durumunu ve tedavi sürecini anlatan Terim, oyuncularının ve ailelerinin genel durumu ile sağlık bilgileri hakkında bilgiler alırken, bu süreçte fizik performans kadar mental olarak güçlü kalmanın önemine dikkat çekti.
Tecrübeli teknik adam, ayrıca liglerin başlama ihtimali ve olası tarihlere ilişkin teknik heyet olarak hazırladıkları, sağlık öncelikli zaman ve iş planlarından da bahsetti. Fatih Terim ve oyuncuları arasındaki görüşme, yaklaşık 40 dakika sürdü.

ASİSTANALİZ ÖZEL HABERİDİR! 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya