SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Faustino Asprilla, Marcela Reyes'e cinsel sırlarını açıkladı!

FUTBOL | 11.06.2020 21:18

Faustino Asprilla ne zaman bir yere konuşsa olay oluyor. Kolombiyalı eski futbolcu, Marcela Reyes'in Instagram yayınında cinsel hayatının tüm sırlarını açıkladı.

Faustino Asprilla, Marcela Reyes'e cinsel sırlarını açıkladı!

Tino lakaplı Kolombiyalı eski futbolcu Faustino Asprilla, açıklamalarıyla gündem olmaya devam ediyor. Tüm dünyada patlak veren koronavirüse karşı spor dünyası tek vücut olup yardım kampanyaları düzenlerken Asprilla, olaya farklı bir açıdan bakıp gündeme bomba gibi düşen fikirler ortaya atmıştı.

2004'te aktif futbolculuk kariyerine nokta koyduktan sonra iş hayatına atılan Kolombiyalı, ülkesine 100 bin adetlik prezervatif yardımında bulunacağının sözünü vermişti. 50 yaşındaki işadamının bu açıklaması; 'koyun can, kasap et derdinde' tepkilerine sebep olsa da; Faustino Asprilla, "Condoms Tino adlı prezervatif fabrikamda; 3 milyon 580 bin kadar ürünüm var.

FAUSTINO ASPRILLA HEP AYRI TELDEN ÇALIYOR

Bu sayede elimdeki stok da biraz olsun erimiş olur. Bu kadar ürünü kullanmak benim için de oldukça zor. Fabrikayı yeniden işler hale getirene dek 100 bin ürünümü, halkıma hediye etmek istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Koronavirüs döneminde prezervatif yardımı vaadiyle eleştiri oklarını üzerine çeken Tino, geçtiğimiz gün Marcela Reyes'in Instagram yayınında yine olay açıklamalara imza attı. Asprişşa'nın Kolombiyalı DJ'in yayınındaki seks ve penis açıklamaları yine gündem olan cinstendi.

TINO CİNSEL HAYATININ SIRLARINI AÇIKLADI

Odasında 12 havarili bir tablonun olduğunu belirten Asprilla, "Her seks yaptığımda havarilerim beni alkışlıyor" dedi. Bu konuşmayla fitili ateşleyen veteran yıldız, aklına gelen ilk seks anısını da paylaşmaktan geri kalmadı.

1996'da Bogata'da oynadıkları Şili maçı öncesinde yaşadığı olayı; tüm çıplaklığıyla anlatan Asprilla, "Karşılaşmadan önceki gece odama bir kadın aldım. O gece oldukça yoruldum ancak ertesi gün sahaya çıkıp üç gol attım" dedi.

MARCELA REYES DE ZIVANADAN ÇIKTI

Faustino Asprilla, limitleri zorlayan açıklamalarda dur durak bilmiyordu. Marcela Reyes baktı ki Tino'da malzeme çok o da boş durmadı. Seks hayatının oldukça aktif olduğunu savunan Asprilla'ya Kolombiyalı güzelden ilginç bir soru geldi. Uzun süren seks muhabbeti üzerine Marcela, Tino'ya penisinin boyutunu sordu.

Asprilla, "Sence penisini ölçenlerden birine mi benziyorum? Her gün daha uzun mu ya da kısa mı diye ölçmek. Bunu kendisinden emin olmayanlar yapar. Hiçbir zaman mezura ile dolaşmadım. Buna ihtiyacım hiç olmadı" karşılığını verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya