SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Seoul yönetiminden takıma şişme bebek takviyesi

FUTBOL | 18.05.2020 16:22

Güney Kore Ligi ekiplerinden FC Seoul, akıl almaz bir işe imza attı! Tribünleri; şişme bebeke dolduran Seoul'lü yöneticilerin bu girişimi ülkeyi salladı.

Seoul yönetiminden takıma şişme bebek takviyesi

Koronavirüs nedeniyle ligler; ya tatil edildi ya da karşılaşmaların seyircisiz oynanmasına karar verildi... Devam eden liglerden birisi olan Güney Kore Ligi'nde futbol sahalarında enden görünen bir vaziyet yaşandı...

K-Lig'de; FC Seoul'un sahasında Gwangju'yu konuk ettiği maçta tribünlerde kimsecikler yoktu. Kimse yoksa tribünde duran insan silüetindeki şeyler de neydi? Zaten haber niteliği taşıyan şey; Seoul'ün bu maçı 2-0 kazanması değil, sahadakilerin kendisini sahada yalnız hissetmemesi için trübünlerde yerini alan şeylerdi.

FC Seoul'lü yöneticiler, tribünleri boş bırakmak yerine takıma moral olması için farklı bir yola girdiler. Koltukları mankenlerle dolduran idarecilerin bu girişiminde bir terslik olduğu taraftarlar tarafından anında fark edildi. Tribünleri dolduran objelerin; seks ürünü olan şişme bebek olması Güney Kore'de gündem oldu.

Seoul yönetiminin bu tutumunu eleştiren Kore medyası, ülkenin itibarının düşürüldüğünü öne sürdü. Konu hakkında açıklama yapan Seoul'lü yöneticiler, kamuoyundan özür diledi: "Çok üzgünüz. Gwangju maçında; tribünlere yerleştirdiğimiz mankenleri vitrin mankeni sanıyorduk.

Aslında en başta biz de yetişkin oyuncaklarına benzediği düşündük. Ancak ürünleri temin ettiğimiz şirket, bize bunların tekstil malzemeleri için kullanulan vitrin mankenleri olduğunu iletti. Şirket, balka bir firmayla da iş yapıyormuş.

İki işletme arasında ürün iade işlemi sırasında stadyuma koyduğumuz malzemelerin arasına şişme bebekler de karışmış. Çalışanlar yerleştirme sırasında farkına varamamış. Bu bizim açımızdan affedşlemez bir hata."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya