SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'ı FIFA'ya şikayet ettiler!

FUTBOL | 17.10.2020 09:00

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in indirime gitmediklerini söylediği Belhanda ve Feghouli, sarı-kırmızılıları FIFA'ya şikayet ettiği iddia edildi.

Galatasaray'ı FIFA'ya şikayet ettiler!

Galatasaray’da Feghouli ve Belhanda krizi bitmiyor. Geçtiğimiz günlerde başkan Mustafa Cengiz’in basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Ne halt yaptıklarını anlatacağım” dediği isimlerin Feghouli ve Belhanda olduğu ortaya çıkmıştı. Bu iki oyuncunun indirime gitmedikleri ve aksine sarı-kırmızılı kulübü FIFA’ya şikayet ettiği iddia edildi.

Takvim’in haberine göre; Feghouli'den 300 bin Euro, Belhanda'dan ise sadece 200 bin Euro kesinti yapıldı. Ancak bunu kabul etmeyen oyuncular FIFA'ya gitme kararı aldılar. Olay bununla da sınırlı kalmadı. Galatasaray'a 2021 yılının ocak ayına kadar süre veren Kuzey Afrikalı iki oyuncu fesih haklarını da talep ettiler.

Üstelik kesilen ücretin ödenmemesi durumunda fesih hakkını haklarını isteyen Feghouli ve Belhanda, kalan ücretlerinin ödenmesi şartını da ilave ettiler. Bunun üzerine de Başkan Mustafa Cengiz'in iki futbolcuya çok ciddi tavır aldığı ifade ediliyor. Durumun takıma nasıl yansıyacağı ise merak konusu…

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya