SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Feghouli'ye şartlı teklif!

FUTBOL | 21.07.2021 11:40

La Liga ekibi Valladolid, Galatasaray'eın elden çıkarmaya çalıştığı Sofiane Feghouli'ye talip oldu.

Feghouli'ye şartlı teklif!

Galatasaray’da transfer çalışmaları son sürat devam ediyor. Başkan Burak Elmas’ın pazartesi günü yaptığı açıklamaların ardından transferde acele edilmeyecek sinyalleri verilmişti. Ekonomik anlamda sarı-kırmızılıları zora sokacak sözleşmeler yapmak istemeyen Cimbom, transferde ince eleyip sık dokuyor.

Yapılacak transferler kadar takımdan gidecek oyuncuların da önemi bir hayli yüksek… Transfer planlamasında elden çıkarılmak istenen futbolcular büyük önem taşıyor. Başkan Burak Elmas, “Maaş bütçemizin yarısı 4 oyuncuya gidiyor” söylemi de gerçekliği özetler nitelikteydi.

Elmas’ın kastettiği isimlerin Falcao, Babel, Feghouli ve Diagne olduğu tahmin ediliyor. Bu isimler arasından takımdan ayrılmaya en yakın olan isim ise Feghouli…

La Liga ekiplerinden Valladolid, sarı-kırmızılıların Cezayirli futbolcusuna talip oldu. Galatasaray yüksek maaşı nedeniyle Feghouli’yi göndermeye niyetli olsa da oyuncunun yıllık ücretini Valladolid’in de karşılayamadığı öğrenildi. Bir kısmını sarı-kırmızılılar diğer kısmını da İspanyol ekibinin ödeyeceği şekilde bu transferin çözüm noktasına getirilmeye çalışıldığı gelen haberler arasında…

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya