SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Felipe Melo: "Pitbull değil, labradorum!"

FUTBOL | 05.04.2021 21:41

Palmeiras'ta forma giyen Felipe Melo, Galatasaray taraftarlarının kendisine taktığı pitbull lakabı hakkında konuştu.

Felipe Melo: "Pitbull değil, labradorum!"

Dört yıl boyunca formasını giydiği Galatasaray'da gerek futbolu gerekse de savaşçı kişiliğiyle taraftarların büyük sevgisini kazanan Felipe Melo ESPN'in Brezilya edisyonuyla bir röportaj gerçekleştirdi. Sarı Kırmızılılar forma giydiği dönemde kendisine takılan pitbull lakabı hakkında konuşan 37 yaşındaki defansif orta saha şunları kaydetti:

"Kendimi bir pitbull olarak görmüyorum. Belki saha içinde böyle olduğum söylenebilir. Zira işimde çok ciddiyim. Ancak bu karakteri yaratan ben değilim. Bana pitbull diye bağıran Galatasaray taraftarlarıydı ve ben de onlara bunun taklidini yaptım. Bu yüzden çok şey kaybettim. Pek çokları pitbull hakkında konuşurken çok az kişi 90 metrelik paslarımdan ve teknik özelliklerimden bahsetti. Oysaki kariyerim boyunca bu tekniği gösterdim.

Şahsen bir labrador olduğumu düşünüyorum. Çünkü fazla saçım yok ve sevgiye çok önem veriyorum. Buna ihtiyacım var. Aile kurmam da bu yüzden. Eğer eşim ve çocuklarım olmasaydı bu ihtiyacın farkına varır ve kendimi yarı yolda kaybederdim. Farkı yaratan da bu."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya