SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe, açıklamaları nedeni ile PFDK’da!

FUTBOL | 16.03.2021 23:09

Fenerbahçe ve kulüp yöneticileri Alper Pirşen ile Selahattin Baki, tedbirsiz olarak Profesyonel Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edildi.

Fenerbahçe, açıklamaları nedeni ile PFDK’da!

Fenerbahçe, Gençlerbirliği mücadelesinin ardından kulübün resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklama nedeniyle PFDK’ya sevk edildi. Öte yandan, sarı-lacivertli yöneticiler Alper Pirşen ve Selahattin Baki de sportmenliğe aykırı açıklamaları gerekçesi ile kurula sevk edildi.

Konu ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklama ise şu şekilde:

FENERBAHÇE A.Ş. Kulübü'nün 14.03.2021 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ Süper Lig müsabakası sonrası kulüp sosyal medya hesabında yayınlanan "sportmenliğe aykırı açıklamalar" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

FENERBAHÇE A.Ş. Kulübü idarecisi SELAHATTİN BAKİ'nin 14.03.2021 tarihinde kulüp sosyal medya hesabından yayınlanan "sportmenliğe aykırı açıklamalar" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine,

FENERBAHÇE A.Ş. Kulübü idarecisi ALPER PİRŞEN'in 14.03.2021 tarihinde kulüp sosyal medya hesabından yayınlanan "sportmenliğe aykırı açıklamalar" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya