SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Ali Koç, medyaya ateş püskürdü

FUTBOL | 23.12.2019 00:09

Ali Koç, medyaya ateş püskürdü

 Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Koç’un demeçlerinden satır başları şu şekilde:

“HAKEMLER BÖYLE OLURSA ÖNÜMÜZ AÇIK”

“Oyuncuları tebrik ediyorum, çok mücadele ettiler. İhtiyacımız olan bir 3 puandı. Gereksiz puan kayıplarımız oldu. Ekibimize, hocamıza inanıyoruz. Maçlar böyle iyi yönetilirse, Fenerbahçe'nin önü açık.”

“GALİBİYETİN KEYFİNE VARAMIYORUZ”

“Emre ile kavga muhabbetini şimdi duydum. Bazı kanallarda iki tane ayrı iddia ortaya atıldı. Biri hocayla kaptanın kavga ettiği. Biri istifa açıklaması. Yani çok uğraşılıyor, bir türlü karıştıramıyorsunuz... Galibiyetin keyfine varalım diyeceğim, müsade etmiyorsunuz...”

“Ne basketbol tarafında, ne futbolda, pek çoğu hayal ürünü olan, her iddiaya bir cevap veremeyiz. İşler kötü gidince daha da çoğalıyor.”

 “NE ÖNERDİĞİMİZE BAKMANIZI RİCA EDİYORUM”

“Talimatname ile ilgili yaptığımız açıklamaları dinleyin. Bu iddialar bugün adreslenmeli. Herkes vergisini ödüyor, ödemeyene bir af geliyor haksızlık oluyor. Burada da aynısı olacak. Bununla ilgili ne önerdik bir bakmanızı rica ediyorum.”

 “HER ŞEYİMİZ ŞEFFAF”

“Zorlu'daki toplantıya gelelim... Toplantı Riva'da olacaktı. Zaman sıkışıklığı ve lokasyonların uzak olması nedeniyle Zorlu'da oldu. Sanki biz oraya bavul içinde girdik. Herkesin gördüğü yerden girdik ve herkesin gördüğü yerden çıktık. Bizim her şeyimiz şeffaf.”

“BEŞİKTAŞ BAŞKANINA MAHCUBUM”

“Geçen sezon tarihin en kötü sezonuydu ama destek vardı. Ama bugün küfürler nedeniyle mahçup oldum. Mahcubiyetimi Ahmet Nur Çebi'ye ilettim. Ceza da yiyeceğiz, ciddi rakamlar. 20 lira, 20 lira para topladığımız şu dönemde, ciddi rakamlar.”

ERSUN YANAL’I OTOPARKTA TEBRİK ETTİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, maçın ardından teknik direktör Ersun Yanal’ı uğurlamak için otoparka indi. Yanal’ı aracının önünde yakalayan Koç, tecrübeli çalıştırıcıyla birkaç dakika sohbet etti ve kendisini uğurlayıp stadyumdan ayrıldı.

Öte yandan sarı lacivertlilerin başkanı, Beşiktaş Başkanı Ahemt Nur Çebi ve siyah beyazlı yöneticileri de stadyumdan kendi uğurladı.

Beşiktaşlı yöneticiler maçın ardından bir açıklama yapmadı. Ancak gece geç saatlerde Ahmet Nur Çebi’nin ofisinde toplanan siyah-beyazlı yöneticiler, fikir alışverişi yaptı. Yarın öğle saatlerinde Fenerbahçe maçındaki hakem hatalarına yönelik bir basın açıklaması yapılacağı öğrenildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya