SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'nin yeni 'KUYT'ı bulundu!

FUTBOL | 09.07.2020 10:31

Transferde hareketlilik yaşayan Fenerbahçe'ye menajerler aracılığıyla Bundesliga ekiplerinden Borussia Dortmund'un yıldız oyuncusu Andre Schürrle önerildi.

1 Pandemiyle birlikte tüm mesaisini transfere ayıran Fenerbahçeli yetkililer; Mert Hakan Yandaş transferiyle ezeli rakibine çalım atmıştı. Transfer çalışmalarını sürdüren sarı-lacivertlilere Almanya’dan ilginç öneri geldi.

Pandemiyle birlikte tüm mesaisini transfere ayıran Fenerbahçeli yetkililer; Mert Hakan Yandaş transferiyle ezeli rakibine çalım atmıştı. Transfer çalışmalarını sürdüren sarı-lacivertlilere Almanya’dan ilginç öneri geldi.

2 Menajerler, Dortmund’un gözden çıkardığı Andre Schürrle’yi Fenerbahçe’ye önerdi. “İlgilenirseniz, bedavaya gelir” diyen menajerler; yıldız oyuncuyu Türkiye’ye getirmek istedikleri ortaya çıktı.

Menajerler, Dortmund’un gözden çıkardığı Andre Schürrle’yi Fenerbahçe’ye önerdi. “İlgilenirseniz, bedavaya gelir” diyen menajerler; yıldız oyuncuyu Türkiye’ye getirmek istedikleri ortaya çıktı.

3 Fenerbahçe Yönetimi ise Schürrle önerisi karşısında şaşkına uğrasalar da teklife sıcak bakıyorlar. Mücadeleci yapısıyla Dirk Kuyt’ı hatırlatan Alman yıldız, sarı-lacivertli yetkililerin aklına ‘Yeni Kuyt’ olabilir mi, sorusunu getirdi. Bu transferin önündeki en büyük engelin ise 29 yaşındaki oyuncunun maaşı olarak görülüyor.

Fenerbahçe Yönetimi ise Schürrle önerisi karşısında şaşkına uğrasalar da teklife sıcak bakıyorlar. Mücadeleci yapısıyla Dirk Kuyt’ı hatırlatan Alman yıldız, sarı-lacivertli yetkililerin aklına ‘Yeni Kuyt’ olabilir mi, sorusunu getirdi. Bu transferin önündeki en büyük engelin ise 29 yaşındaki oyuncunun maaşı olarak görülüyor.

4 Yıldız oyuncunun yüksek maaşı nedeniyle kontratından çıkmak isteyen Borussia Dortmund; olası transfer görüşmelerinde taliplere kolaylık sağlayacağı tahmin ediliyor. Yıllık 7 milyon Euro kazanan Alman yıldızın astronomik maaşı Fenerbahçe transferini şimdilik zorlaştırıyor. Ancak sarı-lacivertli yetkililer, Dortmund’a farklı bir teklifle gitmeyi planladıkları öğrenildi. Fenerbahçe, Schürrle’nin maaşının bir kısmını Alman kulübün karşılamasını isteyecek.

Yıldız oyuncunun yüksek maaşı nedeniyle kontratından çıkmak isteyen Borussia Dortmund; olası transfer görüşmelerinde taliplere kolaylık sağlayacağı tahmin ediliyor. Yıllık 7 milyon Euro kazanan Alman yıldızın astronomik maaşı Fenerbahçe transferini şimdilik zorlaştırıyor. Ancak sarı-lacivertli yetkililer, Dortmund’a farklı bir teklifle gitmeyi planladıkları öğrenildi. Fenerbahçe, Schürrle’nin maaşının bir kısmını Alman kulübün karşılamasını isteyecek.

5 Bundesliga ekibi, bu teklife olumlu bir yaklaşım sergilerse, Alman yıldızın Fenerbahçe macerası önünde hiçbir engel kalmayacak. Bu sezonu Rus ekibi Spartak Moskova’da kiralık olarak geçiren Andre Schürrle; 18 maçta 2 gol, 4 asist kaydetti.

Bundesliga ekibi, bu teklife olumlu bir yaklaşım sergilerse, Alman yıldızın Fenerbahçe macerası önünde hiçbir engel kalmayacak. Bu sezonu Rus ekibi Spartak Moskova’da kiralık olarak geçiren Andre Schürrle; 18 maçta 2 gol, 4 asist kaydetti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya