SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe antrenmanına ayak tenisi damga vurdu

FUTBOL | 04.06.2020 00:12

Fenerbahçe'nin bugünkü antrenmanına ayak tenisi maçı damga vurdu. Dirarlı Turuncu Takım, Emre Belözoğlu liderliğindeki Beyaz takıma karşıydı...

Fenerbahçe antrenmanına ayak tenisi damga vurdu

Corona virüs dönüşü antrenmanlara başlayan sarı-lacivertliler, daha sonra TFF’nin Riva tesislerinde kampa girmişti. Kampı tamamlayan Fenerbahçe, Samandra’ya geri döndü. Samandra’daki idmanlara neşeli başlayan Fenerbahçeli futbolcular; ayak tenisi maçında eğlenceyi doruk noktalara çıkardı.

“Kıyasıya rekabet”

Turuncu Takım ve Beyaz Takım olarak ikiye bölünen sarı-lacivertli oyuncuların ayak tenisi maçında rekabet had safhadaydı. Nabil Dirar, Simon Falette, Tolgay Arslan, Ferdi Kadıoğlu ve Vedat Muriqi’den olucan Turuncu Takım; Emre Belözoğlu, Serdar Aziz, Hasan Ali Kaldırım, Ozan Tufan ve Muhammed Gümüşkaya’lı Beyaz Takıma’ karşıydı.

“Turuncu takım kazandı”

Kıyasıya mücadeleden Turuncu takım galip gelirken; Vedat Muriqi ile Ozan Tufan arasında yaşanan tartışmalı sayı da maça damgasına vuran hadise oldu. Sayının hangi takıma yazılacağının belirlenmesi için VAR’a gidilsin diyen Volkan Demirel de olaya esprili bir yaklaşım gösterdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya