SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe, Bankalar Birliği ile anlaşmaya vardı

FUTBOL | 26.08.2020 15:07

Harcama limitlerini yükseltmek isteyen Fenerbahçe, tüm bankalarla görüştükten sonra Bankalar Birliği ile yapılandırma anlaşmasına imza attı.

Fenerbahçe, Bankalar Birliği ile anlaşmaya vardı

Gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen ve şampiyonluk hasretini dindirmek isteyen Fenerbahçe, şimdiye kadar; Filip Novak, Caner Erkin, Gökhan Gönül, Mert Hakan Yandaş, Jose Sosa, Sinan Gümüş ve son olarak da Maurico Lemos gibi yıldızlara imza attırdı… Sarı-lacivertliler, bu futbolculara imza attırsa da harcama limitinden dolayı yeni transferlere lisans çıkartamayacaktı. Bunun için çözüm arayan sarı-lacivertli idareciler, tüm bankalarla görüşme sağladı.

FENERBAHÇE, ANLAŞMAYA İMZAYI ATTI... 

Tüm bankalarla görüşen ve hepsinden ‘Bankalar Birliği’nin yapılandırma teklifi, hepimizin teklifinden daha iyi’ yanıtını alan sarı-lacivertli yönetim, bunun üzerine Bankalar Birliği ile yapılandırma anlaşmasına imza attı. Bankalar Birliği’nin sunduğu şartlardan daha iyi bir teklif bulamayan Fenerbahçe’nin, kısa süre içinde yapılan anlaşmayı açıklaması bekleniyor. Ayrıca Fenerbahçe'nin başvurduğu bankalardan biri olan Yapı Kredi'nin, başkan Ali Koç'tan kişisel kefalet talep ettiği öğrenildi. 

Bankalar Birliği ile yapılan anlaşma sonrası sarı-lacivertli kulübün harcama limitlerinin de yükselmesi bekleniyor.

İLHAN TÜYSÜZ / ASİST ANALİZ / ÖZEL HABER  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya