SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç, derbi mağlubiyeti sonrası ilk açıklamasını yaptı

FUTBOL | 25.02.2020 22:35

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 3-1’lik skorla kaybedilen Galatasaray derbisi sonrası ilk kez konuştu.

Ali Koç, derbi mağlubiyeti sonrası ilk açıklamasını yaptı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Pazar günü kaybedilen 3-1’lik Galatasaray derbisi sonrası ilk kez açıklamalarda bulundu. Koç, görevi bırakmak gibi bir durumlarının olmadığını ancak genel kurul isteyenler için önünü kapatmayacaklarını söyledi.

“HAYAT DEVAM EDİYOR…”

Başkan Koç, “Hayat devam ediyor. Seri elbet bir gün bitecekti, bize denk geldi. Şampiyonluk yolunda büyük bir darbe yedik ve serimiz bitti. Seriyi devam ettirme baskısından dolayı oldu belki… Hepimiz üzgün durumdayız. Attığımız penaltıda bile penaltıyı yapan futbolcunun sarı kart görmemesi garip. Büyük resimde ne yazık ki haksız yere kürek çekiyoruz.” ifadelerini kullandı.

“BENİ İTİP KAKMAYIN DEDİM”

Başkan Koç, derbiden sonra yaşanan olaylarla ilgili olarak, “Karşılaşmadan sonra bir olay oldu. Bir taraftarımızın söylediklerini yüzüme karşı söylemesi için yanına doğru gittim. Engellendim. Ben neysem oyum. İşleri yüz yüze yapmayı severim. Ancak bu davranış hataydı. Orada ben ‘beni itip kakmayın’ dedim. İnsanlara malzeme verdik… Bir yere gitmiyoruz! Bu olaydan sonra inanılmaz bir destek oldu. Tüylerim diken diken oldu… Genel kurul kararı alacakmışız, böyle bir şey söz konusu değil. Birileri çıkıp isterse hodri meydan, önlerini kapamayız. ” açıklamalarında bulundu.  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya