SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe kaptanının Galatasaray üzüntüsü!

FUTBOL | 30.09.2019 10:44

1 Fenerbahçe'de Antalya maçının mesaisi başladı... Süper Lig Cemil Usta Sezonu'nun 6. haftasında Galatasaray deplasmanına konuk olan sarı-lacivertliler, ezeli rakibiyle golsü berabere kalmıştı...

Fenerbahçe'de Antalya maçının mesaisi başladı... Süper Lig Cemil Usta Sezonu'nun 6. haftasında Galatasaray deplasmanına konuk olan sarı-lacivertliler, ezeli rakibiyle golsü berabere kalmıştı...

2 İlerleyen yaşına rağmen karşılaşmada; 90 dakika forma giyen kaptan Emre Belözoğlu, performansıyla herkesi takdirini toplamıştı. Karşılaşmanın ardından Fanatik'e değerlendirmelerde bulunan tecrübe abidesi, skordan mutlu olmadıklarını söyledi:

İlerleyen yaşına rağmen karşılaşmada; 90 dakika forma giyen kaptan Emre Belözoğlu, performansıyla herkesi takdirini toplamıştı. Karşılaşmanın ardından Fanatik'e değerlendirmelerde bulunan tecrübe abidesi, skordan mutlu olmadıklarını söyledi:

3 "Maç içinde aldığım darbeler var. Tribünden kötü tezahüratlar kadar bana yöneltilen tepkiler de vardı. Bunlar futbolun içinde olan şeyler... Biz işimize bakıp alacağımız galibiyetlerle hedefe giden yolda yolumuzu kısaltmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

"Maç içinde aldığım darbeler var. Tribünden kötü tezahüratlar kadar bana yöneltilen tepkiler de vardı. Bunlar futbolun içinde olan şeyler... Biz işimize bakıp alacağımız galibiyetlerle hedefe giden yolda yolumuzu kısaltmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

4 Galatasaray maçının artık geride kaldığını ve önlerinde zorlu bir Antalyaspor karşılaşmasının olduğunu belirten deneyimli oyuncu, "Derbinin ardından kendi sahamızda oynayacağımız Antalya maçını kazanıp taraftarımıza milli ara öncesi galibiyet armağan etmek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi taraftarımızın itici gücü, bizi adım adım hedefe yaklaştıracak" diye konuştu.

Galatasaray maçının artık geride kaldığını ve önlerinde zorlu bir Antalyaspor karşılaşmasının olduğunu belirten deneyimli oyuncu, "Derbinin ardından kendi sahamızda oynayacağımız Antalya maçını kazanıp taraftarımıza milli ara öncesi galibiyet armağan etmek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi taraftarımızın itici gücü, bizi adım adım hedefe yaklaştıracak" diye konuştu.

5 Süper Lig'de geride kalan 6 haftanın kendileri için iyi geçtiğini ifade eden Emre, "6 haftalık periyotta kritik maçlar oynadık. Hedef maçlarımız olan Başakşehir, Trabzonspor ve Galatasaray maçlarından 5 puanla ayrıldık. Yenilmedik.

Süper Lig'de geride kalan 6 haftanın kendileri için iyi geçtiğini ifade eden Emre, "6 haftalık periyotta kritik maçlar oynadık. Hedef maçlarımız olan Başakşehir, Trabzonspor ve Galatasaray maçlarından 5 puanla ayrıldık. Yenilmedik.

6 Alanya deplasmanında alınan mağlubiyeti yol kazası olarak görüyorum. Ancak uzun maratonlarda bu tip karşılaşmalar olabiliyor.

Alanya deplasmanında alınan mağlubiyeti yol kazası olarak görüyorum. Ancak uzun maratonlarda bu tip karşılaşmalar olabiliyor.

7 İlerleyen yaşına rağmen kendisine iyi bakan ancak sağlık durumuyla ilgili de açıklama yapan deneyimli oyuncu, "Bel ağrılarım var. Ancak özel bir tedavi görüyorum. Karşılaşmalardaki konsatrasyonum sayesinde ağrı hissetmiyorum.

İlerleyen yaşına rağmen kendisine iyi bakan ancak sağlık durumuyla ilgili de açıklama yapan deneyimli oyuncu, "Bel ağrılarım var. Ancak özel bir tedavi görüyorum. Karşılaşmalardaki konsatrasyonum sayesinde ağrı hissetmiyorum.

8 Bu diğer futbolcular için de böyledir. Acı ikinci planda kalır. Vedat Muriqi de derbide kafasının arkasına darbe alıp kanlar içinde kalmasına rağmen oyuna devam etti. Maçın ardından başına 4 dikiş atıldı. Bizim işimizin doğasında bu var" ifadelerini kullandı.

Bu diğer futbolcular için de böyledir. Acı ikinci planda kalır. Vedat Muriqi de derbide kafasının arkasına darbe alıp kanlar içinde kalmasına rağmen oyuna devam etti. Maçın ardından başına 4 dikiş atıldı. Bizim işimizin doğasında bu var" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya