SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe Müzesi'ndeki gerçeği Emre Bol açıkladı

FUTBOL | 18.03.2020 13:03

Fenerbahçe, müzesini ziyarete kapadı. Herkes koronavirüs nedeniyle bu kararın alındığını sansa da; Emre Bol işin aslını Asist Analiz'de açıkladı.

Fenerbahçe Müzesi'ndeki gerçeği Emre Bol açıkladı

Çin'de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ülkemizi de boş geçmedi. Vaka sayısı 98'e çıkarken ilk can kaybını da yaşandı. 89 yaşında bir erkek hasta, koronavirüsle girdiği hayat mücadelesinden maalesef yenik düştü. Tüm sivil toplum örgütleri; insanların kendilerini izole etmeleri için projeler üretirken Fenerbahçe'de boş durmadı.

Virüs yayılmaması için herkesin kendisini uzlete çekmesinin önemine değinen bir paylaşıma imza atan sarı-lacivertliler, "Zorunlu kalmadıkça evimizden ayrılmayıp, virüs tehlikesine karşı mücadelede birbirimize destek olalım" şeklinde bir sosyal medya paylaşımına imza attı.

FENERBAHÇE MÜZE'Sİ ZİYARETÇİYE KAPANDI

EvdeKal projesini destekleyen sarı-lacivertliler, ardından da Fenerbahçe Müzesi'ni ziyarete kapama kararı aldığını da resmi siteden duyurdu. Herkes bu kararın koronavirüs nedeniyle alındığını sansa da işin aslının hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı.

İkili Mücadele'de çarpıcı açıklamalarda bulunan Emre Bol, durumun sanıldığı gibi olmadığını, bu kararın bazı yöneticilerin aymazlıkları nedeniyle alındığını açıkladı.

BOL: KONUNUN KORONAVİRÜSLE ALAKASI YOK

Müzenin kapanmasının koronavirüs ile hiçbir alakası olamadığını belirten Bol, "Müze hizmetleri, bir işletmeye ihale ediliyor. Bu yıllardır da böyledir. Hem işletme hem de kulüp kazanıyordu. Ancak bana gelen mailler ve haberler hiç de öyle değil.

İşletmeyi alan şirket, iki senedir zarardaymış. Neden? Yönetici arıyor: '50 tane çocuk gönderiyorum sana. Sakın para alma gezdir.' Bu böyle devam ediyor. Yöneticiler, sürekli eş-dost-akraba gezdirtiyorlar. Adamlar da tabii sonunda topu atmış... Ee bir zaman sonra da bu işle başa çıkamaz hale gelmişler. Tek taraflı olarak da sözleşmeyi feshetmişler.

BOL: İŞLETME ZARAR ETMİŞ, TEK TARAFLI FESHETMİŞ

Adamlar şunu söylüyor: 'Burası bir işletme... Buraya insanlar bir bedel karşısında girmeli ki; hem biz hem de kulüp kazansın. Bizim ve Fenerbahçe'nin para kazanma şansı imkansız hale geldi.' Çocuklar tabii ki de Fenerbahçe Müzesi'ni gezsin.

Elbette ki; kupaları ve tarihini yakından görüp tanıklık etsinler. Sonuçta çocuklarımızı nasıl Fenerbahçeli yapacağız?  Bunlar çok güzel şeyler de; müzeye 40 çocuk gönderiyorsan parayı kulübe yatıracaksın... Orası sizin babanızın çiftliği değil! Yönetici olabilirsin ancak müzeye de adam gönderiyorsan parasını cebinden bir zahmet vereceksin. Bunun başka bir çözümü yok" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya