SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe öyle bir isim almalı ki tartışılmasın

FUTBOL | 22.03.2020 09:38

Asist Analiz yorumcularından Emre Bol, Fenerbahçe’nin geçmişten günümüze kadar anlaştığı teknik direktörlerin tartışmaya açık olduğunu söyledi.

Fenerbahçe öyle bir isim almalı ki tartışılmasın

Asist Analiz yorumcularından Emre Bol, Damlaya Damlaya Gol Olur programında, Fenerbahçe’nin teknik direktör geçmişini ele aldı. Sarı-lacivertlilerin zamanında hep tartışmaya açık bir isimle anlaştığını ifade eden Bol, yeni gelecek teknik adamın söz konusu konulardan bağımsız olması gerektiğini savundu. Bol, yönetimin geçmişte bu konuda hep bir hata yaptığını da ekledi.

“FENERBAHÇE ÖYLE BİR İSİM ALMALI Kİ”

Asist Analiz ekranlarında Fenerbahçe’nin yeni teknik direktör sürecini değerlendiren Bol, “Yeni yönetim gelir gelmez o kadar tartışmalı konulara imza attı ki; Comolli’yi getirdi sportif direktör olarak. Çok tartışıldı m? Evet. Arkasından gene çok tartışılan bir isim getirildi Cocu. Çok tartışıldı mı? Evet, nerden buldunuz da bu adamı getirdiniz dercesine insanlar ikiye bölündü neredeyse. Cocu’dan sonra yardımcısı Koeman ile yola devam edildi, o da tartışıldı. Ardından Ersun Yanal’ı getirdin, o da çok tartışıldı, sosyal medyadaki taraftarlar getirdi ama benim için durum soru işaretiydi. Ben istemiyordum Ersun Yanal’ın takımın başına gelmesini. Dolayısıyla yönetim geldiği günden beri hep tartışmalı işlere imza attı. Yalçın Koşukavak ismi de yeni bir tartışma yaratacak isimlerden bir tanesi. Fenerbahçe öyle bir isim getirecek ki bundan sonra kesinlikle tartışılamıyor olması gerekecek” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya