SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

SON DAKİKA! Fenerbahçe ve Beşiktaş; Serdar-Dorukhan takasını görüşüyor!

FUTBOL | 05.10.2020 15:15

Fenerbahçe ve Beşiktaş; Serdar-Dorukhan takasını görüşüyor! Dorukhan için; Serdar ve Rodrigues'i öneren Kanarya, rakibindeki yabancı fazlalığından teklifini 'Garry' çekti.

SON DAKİKA! Fenerbahçe ve Beşiktaş; Serdar-Dorukhan takasını görüşüyor!

Fenerbahçe, transfer döneminde ayağını gaz pedalından bir an olsun geri çekmedi... Yaptığı 15 transferle adından söz ettiren bir performansa imza atan sarı-lacivertliler, son günde Diego Perotti, Kemal Ademi ve Dimitris Pelkas gibi önemli isimleri de İstanbul'a getirdi. Üç oyuncuya da Çubuklu'yu giydirmesi an meselesi olan Fenerbahçe, kadrodaki şişkinliği indirmenin telaşını da yaşıyor...

Ligde son oynanan Fatih Karagümrük maçı kadrosuna alınmayan Serdar Aziz, Garry Rodrigues, Nabil Dirar, Deniz Türüç ve Zanka gibi isimleri takımda düşünmeyen Erol Bulut, bu oyuncuları takımda düşünmediğini yönetime iletti.

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ; TAKAS İÇİN MASADA!

Bunun üzerine harekete geçen sarı-lacivertli idareciler, Perotti, Ademi ve Pelkas transferine imza attırmanın aşamasında; bir de Serdar, Rodrigues, Dirar, Deniz ve Zanka'ya da takım arama telaşına düştü...

Serdar ve Rodrigues'i paket halinde ezeli rakibi Beşiktaş'a sunan Fenerbahçe yönetimi, karşılığında Dorukhan Toköz'ü istedi. 24 yaşındaki oyuncu, siyah-beyazlıların kendisine verilen sözleri yerine getirmediği gerekçesiyle mukavelesini yenilememesi; Fenerbahçe'nin iştahını kabartmıştı.

SERDAR+RODRIGUES PAKETİ; YABANCI ENGELİNE TAKILDI

Dorukhan için birçok kez nabız yoklayan sarı-lacivertliler, sezon sonunda boşa çıkacak futbolcu için; Garry Rodrigues ve Serdar Aziz'i teklif etti.

Takımda yabancı fazlası olan Beşiktaş'ta Rodrigues teklifi otomatikman veto yedi. 17 yabancıyı 14'e düşürmek için yoğun uğraş veren Beşiktaş yönetimi, İstanbul'a çağırdığı Rachid Ghezzal'a lisans çıkarmak için Nicolas Isimat Mirin, Douglas, Jeremain Lens ile bir ismi daha takımdan göndermenin planlarını arıyorken Rodrigues teklifi kabul görmedi.

O ZAMAN; AL SERDAR AZİZ'İ, VER DORUKHAN TOKÖZ'Ü...

Ghezzal'i transfer edememe gibi bir durumla karşı karşıya olan Beşiktaş, yabancı kontenjanı nedeniyle Rodrigues'e olumsuz yanıt verdi. Fenerbahçe'den yıllık 2 milyon Euro kazanan Serdar Aziz'e bu maaşın tamamını ödemek istemeyen siyah-beyazlılar, ezeli rakibine 'fifty fifty ödeyelim' dedi. İki takım arasındaki pazarlıklar, transfer saatinin sonuna kadar devam edeceğe benziyor.

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'a yaptığı takas teklifi kabul görmezse; sarı-lacivertli yönetim Dorukhan Toköz için sezon sonunu bekleyecek. Şayet; içeride 10 aylık maaşı biriken Serdar Aziz, alacaklarından feragat ederse; Beşiktaş'a gitmesine izin verilmesi gündeme alınacak...

EZELİ RAKİPLER ARASINDA PAZARLIKLAR SÜRÜYOR...

Vedat Muriqi ve Jailson'dan kasasına para koyan Fenerbahçe yönetimi, Alper Potuk, Mevlüt Erdinç ve Tolgay Arslan gibi isimlerle yollarını ayırdı.

Miha Zajc, Michael Frey, Barış Sungur, Oğuz Kağan Güçtekin, Murat Sağlam gibi oyuncularını kiralık olarak gönderen sarı-lacivertliler, transferin son gününde; Serdar Aziz, Garry Rodrigues, Nabil Dirar, Deniz Türüç ve Zanka'yı takımdan gödermenin yollarını arıyor...


ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya