SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'de 2. Koronavirüs vakası

FUTBOL | 25.03.2020 16:36

Fenerbahçe, internet sitesinden futbol takımında bir oyuncu, bir sağlık personeli olmak üzere iki kişide Koronavirüs bulgularına rastlandığını duyurdu

Fenerbahçe'de 2. Koronavirüs vakası

Tüm dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs salgını devletin aldığı önemler sayesinde ülkemize geç ulaşmış olsa da henüz tamamen önüne geçilmiş değil. Tüm hayatı etkileyen bu virüs, öncelikle spor müsabakalarını sekteye uğrattı. Avrupa’da neredeyse tüm liglere ara verilirken; dünyanın büyük organizasyonları UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Avrupa Şampiyonası, Olimpiyat Oyunları, CEV Voleybol Konfederasyonu ve benzeri kuruluşlar Koronavirüs nedeniyle bünyesinde oynattığı tüm maçlara süresiz ara verdi.

Futbolda ilk olarak Juventuslu Daniele Rugani’ye bulaşan Koronavirüs, daha sonrasında tüm Avrupa’yı etkisi altına aldı. Ülkemizde ilk olarak Fenerbahçe Erkek Basketbol takımında bu virüsün bulguları görülmüştü. Daha sonrasında ise Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, teknik direktör Fatih Terim’in ardından Fenerbahçe Futbol Takımı’nda da iki kişinin Koronavirüs bulguları gösterdiğini duyurdu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya