SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'de altyapının başına Mustafa Alper Avcı geliyor

FUTBOL | 03.05.2020 10:16

Altyapının başına Hekimoğlu Trabzonlu Mustafa Alper Avcı'yı getirmek isteyen Ali Koç ve yönetimi, girişimlerde bulunmak için kolları sıvadı.

Fenerbahçe'de altyapının başına Mustafa Alper Avcı geliyor

Gelecek sezon için yapılanma hazırlıklarında olan Fenerbahçe’de altyapının başına kimin geçeceği ise merak ediliyordu. Sarı-lacivertlilerde altyapı için Yalçın Koşukavak’ın ismi öne çıkarken, sürpriz bir isim ortaya atıldı.

Kanarya, Hekimoğlu Trabzon FK’nın hocası Mustafa Alper Avcı’yı altyapının başına getirmek istediği iddia edildi. Geleceğin Fenerbahçe’sini oluşturmak için kolları sıvayan Ali Koç ve yönetimi, altyapıyı üretim merkezi haline getirmek istiyor. Yaşanan mali krizin ancak bu şekilde önüne geçileceğine inanan Ali Koç, altyapıya öncelik vermiş durumda.

Bilindiği gibi bir süre önce de Fenerbahçe, Altay’ın teknik direktörü Yalçın Koşukavak ile ilgilendiğini resmi olarak duyurmuştu. Duyurunun devamında, taraflar arasında henüz anlaşma sağlanamadığını ancak sezon sonunda tekrar bu girişimin gündeme tekrardan gelebileceğini ifade eden bir dille açıklama sonlandırılmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya