SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'de yabancılar ayrılmak istemiyor

FUTBOL | 11.07.2021 16:04

Fenerbahçe'de transfer görüşmelerini durma noktasına getiren kadro şişkinliği problemi baş gösterdi. Kanarya'da kimse takımdan ayrılmak istemiyor.

Fenerbahçe'de yabancılar ayrılmak istemiyor

Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ediyor. Kadroyu kafasında yavaş yavaş şekillendiren Pereira, transfer etmek istediği oyuncuları yönetime bildirdi. Kadroya yapılacak takviyeler kadar takımdan gönderilmesi gereken futbolcuların fazlalığı da dikkat çekiyor.

Sarı-lacivertlilerin göndermek istediği oyunculara teklifler gelse de yüksek maaşları sebebiyle kimse takımdan ayrılmaya yanaşmıyor. Yönetim, harcama limitleri konusunda incelemelerini sürdürürken, yüksek maaşlı ve takımda düşünülmeyen bu oyunculardan kurtulmak istiyor.

Bu listeden Michael Frey dışında henüz takımdan ayrılan yok... Teknik direktör Vitor Pereira'nın da ayrılık için onay verdiği ve yüksek kazançları sebebiyle yönetimi zor durumda bırak diğer isimler: Kemal Ademi, Nabil Dirar, Diego Perotti, Zajc, Mame Thiam, Zanka, Lemos.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya