SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe’de sakatlık şoku!

FUTBOL | 30.11.2020 19:36

Fenerbahçe’ye derbi sonrası iki oyuncusundan kötü haber geldi. Perotti ve Kemal Ademi sakatlanırken Mauricio Lemos hakkında da oyuncunun durumu konusunda bilgilendirme yapıldı

Fenerbahçe’de sakatlık şoku!

Fenerbahçe'nin Beşiktaş ile oynadığı derbinin ardından 2 futbolcuda ciddi sakatlık belirlendiği kaydedildi. Sarı Kanarya’da, Mauricio Lemos'un bileğinde kırık olmadığı, Kemal Ademi'de ikinci derece yırtık, Diego Perotti'de ise diz eklem kapsülünde zedelenme ve kaslarda kısmi yırtık belirlendiği açıklandı.

Kemal Ademi'nin en az 2 hafta formasından uzak kalması beklenirken, Diego Perotti'nin ise en az 1 ay forma giyemeyeceği belirtiliyor.


FENERBAHÇE’DEN SAKATLIK AÇIKLAMASI
Kulübün yaptığı açıklamada; “Beşiktaş maçında bileğine ağır bir darbe alan futbolcumuz Mauricio Lemos'un Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan radyolojik X-ray görüntülemesinde kırık tespit edilmemiştir.
Oyuncumuz Kemal Ademi'nin Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan muayenesinde İkinci derece yırtık tespit edilmiştir, tedavisine başlanmıştır.


Futbolcularımızdan Diego Perotti'nin Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nde çekilen MR'ı sonucu diz ekleminin arka dış kapsülünde cilt, cilt altı dokularda ve zarlarda yırtılma, diz eklem kapsülünde zedelenme ve kaslarda kısmi yırtık tespit edilmiş, oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.” ifadeleri yer aldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya